LCD: Leskly versus Matny

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Akus 22. 11. 2007 00:36

ja bych mel ale spis zajem kdyz uz o 226CW (uz sem to nekolikrat psal ve vice prispevkach) je to preci novejsi typ nez BW a ten je drazsi nez to BW a dokonce i nez to zminovane HP a proto se nemuzu rozhodnout musim je nekde najit v obchode oba vedle sebe a porovnat jinak to nevidim

a pokud de o to ze nectu prispevky tak ctu protoze vybiram a ctu i recenze a i jina fora paradoxem je ze u nas HP vyhrava hlavne diky podstavci ale samsung je normal ale testy v cizine ukazuji ze samsung konkretne to 226CW ma lepsi barvy nez HP

a ted proc jmse na tomto fu lesk ci mat
lesk se mi vice libi jsou tam hezci ty barvy otazka ale je zda jsou ty barvy prirozeny a ne az moc prehnany
Akus
Junior

Odeslat příspěvekod DOM I. 22. 11. 2007 12:49

Jedině lesklý povrch, barvy jsou více výrazné a mnohem živější (nic nikomu nebrání si je stáhnout), možná se někoumu bude zdát že tam odlesky jsou ale za chvilku si jich VUBEC nevšimnete. Matný obraz je opravdu o ničem, brácha si pořád ze mě utahuje-podívej se na to svý matný BENQ a na moje LCD(značku ted nevim presne) s lesklým povrchem, ikdyž má horší grafiku tak výsledný obraz je takový hezčí/živější než na matném LCD byť s většími detaily a větším rozlišení.
IMHO na hry a filmy jedině lesklý LCD, na matným to je jakoby bez života.
(nikomu svůj názor nenutím, píši jak to vidím já)
GB GAMA69VMS2/AMD Athlon64 X2 6000+/ACFreezer64PRO/eVGA 8800GT 512Mb+AC AcceleroS1+Noctua NFS12-1200/A-Data 3GB 800Mhz//SamsungT166 320GB HD321KJ+Thermaltake Hardcano14/Aerocool Aeroengine II-140/2x120/2x80fans+ZALMAN ZM-MFC1/CorsairHX520W/HPw2207
DOM I.
Junior

Předchozí stránka