Tiskárna HP + Vista - problém

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Yankee_VB 5. 1. 2008 16:04

Zdravím,

mám novou tiskárnu HP LaserJet 1018 na Vistě s aktuálními ovladači. Když dám něco po několikahodinové práci vytisknout, tak tato tiskárna bohužel nic netiskne, jen klasicky svítí - ve správci tiskových úloh je ale "probíhá tisk". Jakmile restartuji počítač a kliknu na přihlašovací obrazovce Windows na fotku svého profilu, hned začne tisknout sama to, co měla udělat před restartem. Mám podezření, jestli to nezačala dělat poté, co jsem nainstaloval PDFCreator jako virtuální tiskárnu, ale to nemohu posoudit. To HPéčko je nastaveno jako výchozí.

Dá se to nějak vyřešit, aniž bych musel neustále restartovat PC kvůli tisku?

Díky za každý nápad.
Yankee_VB
Junior

Odeslat příspěvekod froggie 6. 1. 2008 11:04

1. skus odinstalovat PDFCreator
2. skus restartovat sluzbu tlace a daj znova tlacit:
pocitac->spravovat->sluzby a aplikacie->sluzby>Print Spooler ("Zarazovani tisku" sa mi zda)->restart
froggie
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 6. 1. 2008 11:20

posli OS, jak mas nasteveny port tiskarny, jaky print processor, jak je nastaveny spool., jaky driver. Vse najdes v nastaveni tiskarny

PDF Creator by nemel tiskarnu ovlivnit pokud neni nastaven na tisk hardcopy na teto tiskarne a neustale se ti nesnazi neco spoolovat.
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod I.Indigo 30. 1. 2008 20:16

Mám podobný problém.
Vista + HP Laser Jet 2015n.
Ovladače jsou aktuální, ale když dám tisk tak se nic neděje.
Píše ,že probíhá tisk ,ale netiskne.
Pokud chci tisknout dokument, tak jej první uložím a potom na ten uložený soubor kliknu pravým a dám tisk, tak tiskne hned, ale pokud bych toto udělal např. z wordu nebo poznámkového bloku rovnou přes nabídku, tak to trvá věčnost.
Jsem bezradný.
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 1. 2008 20:30

ejhle, podobny problem s HP tiskarnou mi nadhazuje teta...
a myslim, ze to dela prave z wordu a taky na vistach
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 30. 1. 2008 20:33

U tiskárny Sharp problém není, ale u dvou tiskáren HP problém je... :(
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod froggie 30. 1. 2008 20:36

pocitac->spravovat->prehliadac udalosti->Windows Logs
nejake blizsie info?
froggie
Pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 30. 1. 2008 20:43

froggie píše:pocitac->spravovat->prehliadac udalosti->Windows Logs
nejake blizsie info?

Co bych tam měl konkrétně hledat?
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod froggie 30. 1. 2008 20:50

chyby a varovania-okolo casu tlacenia
froggie
Pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 30. 1. 2008 20:57

Není tam o tom nic....
Zjistil jsem, že když dám tisk ve wordu tak to načítá a načítá a nic, ale jakmile kliknu dole na křížek pro zrušení tisku tak to vytiskne okamžitě....
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod I.Indigo 2. 2. 2008 15:09

Nikdo nemá podobný problém???
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod dark.magic 14. 7. 2008 19:19

Mam tiskarnu HP laserjet 1020 zhruba tři roky, donedavna jsem ti bez problemu pouzival na OS Windows Xp. Pak jsem chtel tiskárnu používat i na novem PC s Windows Vista 64bit. Ovladace jsem si nasel, nainstaloval a nekolik tydnu tisknul v pohode. Poté po přikazu Tisk tiskarna stranku nevytiskla nebo vytiskla az na nekolikaty pokus. Takto se to stupnovalo az do nesnesitelne miry. Nyní po prikazu Tisk se v v okne aktivnich tiskovych uloh ukaze stav tisku okamzite Chyba. Takto je tiskarna zcela nepouzitelna.

Tot je muj problem...
dark.magic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod best.of 9. 9. 2008 22:46

Taky jsem měl problém s HP 1018 u NTB Acer OS Vista Home premium. Nicmémě jsem nelenil a napsal na podporu Acer a ti mi poslali Patch a tisknu bez problémů před tím mi to nevytisklo ani tečku ani zkušební stránku a teďkom OK. Dejte mail zašlu vám ho cus b.e.s.t. seznam
best.of
Kolemjdoucí