Nový monitor 22 palců

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tusek8 25. 12. 2008 12:45

Dobrý den, předem se omlouvám ale toto téma už je tu probírané několikrát. Včera na Vánoce jsem dostal peníze tak se chystám pořídit nový monitor. Hlavní využití je internet, potom hry(ne úplně náročné), filmy a občas kancelářské aplikace.Cena do 5 000 Kč ale raději bych pořídil ještě levněji. Monitor musí mít matnou obrazovku. Děkuji za Vaše tipy. Vůbec se totiž neorientuji v monitorech. Přeji příjemné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí v Novém roce.
Naposledy upravil tusek8 dne 26. 12. 2008 00:28, celkově upraveno 2
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 25. 12. 2008 18:37

co třeba říkáte na tento
Kód: Vybrat vše
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59278
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 25. 12. 2008 18:54

a musi to byt hned ted, vsech 5 LCD co me napadlo jsou nedostupne :D holt povanocni horecka :D

Ale jinak je to v danne cene vcelku jedno, cili at sahnes po Samsungu, HP, Aceru nebo Hyundai, budes tam mit nejspis podobne - ne-li stejne - panely :)

Napr: http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X23B23CHDI
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tusek8 25. 12. 2008 19:18

určitě to tak nespěchá aby to muselo být hned, raději si počkám nějaký ten týden a pak budu mít lepší, ale budu rád kyž mi doporučíte nějaký ty monitory, a já si pak pohlídám až budou na skladě
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 26. 12. 2008 00:16

začínají se mi líbit i Samsung T220 a Samsung 2233BW ale ten první už je zase cenově trochu víš. Prosím poradte mi který si koupit
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod t0x!n 26. 12. 2008 03:40

mne se hodne libi tohle LG a uz je opet skladem (predtim nebylo dostupne)
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X23B23CIVM
sam jsem mel doted rok na stole v podstate jeho brachu L226WA-WN coz by snad mela byt stejna serie a i kdyz to je TN, tak by melo mit lepsi pozorovaci uhly jak konkurence a i barvicky se mi zdaji u teto serie docela solidni a cena je taky pekna

samozrejme to nemuzu srovnavat s mym nynejsim 24" SPVA ale jako TN za 5000 to nemusi byt vubec spatna volba :-)

jako malej bonus ma clovek jeste pivot kterej tak casto u techto LCD neni a pripojeni pres USB, ktery je spis, tak na nehybajici se obraz, ale i tak dobra blbustka
t0x!n
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 26. 12. 2008 10:57

tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 26. 12. 2008 11:09

S klidnou dusi vem ten nejlevnejsi.

Jak uz jsem psal, v tehle cene je to vicemene sumafuk,jediny rozdil tam najdes v dynamickem kontrastu, ktery stejne o nicem nevypovida, Samsung je dobra znacka :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tusek8 26. 12. 2008 11:45

Já vždicky když se mezi něčím rozhoduji co vzít, vezmu to nejdražší, ale tentokrát vůbec nevim. Třeba ten T220 je pěknej, zase si člověk nějakou stovku připlati, ten co si mi nabízel má zase ten kloub což taky není na škodu a je nejlevnější, ale u všech píší že monitory pískají, a podsvícení je horší tak asi nebudu brat ten nejdražší

když jsi psal že je to u těchto monitorů skoro jedno co si koupíš tak co tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60708 ? u nás ho nabízejí v obchodě za 3 400 je tam rozdíl ve výkonu?
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 26. 12. 2008 21:22

který mám teda vzít? Samsung 2243BW, T220 nebo to LG?? ps. spěcháto, chtěl bych to nejpozději zítra objednat? o<:)
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 27. 12. 2008 18:37

prosim který by ste mi teda doporučili?? o<:)
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod soap mactravish 28. 12. 2008 00:56

Acer P223W je hodne dobry
Servis, správa a poradenstvo v IT | Pracovné stanice a Herné zostavy na mieru | LN / ULN odladenie | Custom vodné okruhy | Delid CPU | Referencie na vyžiadanie
soap mactravish
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 28. 12. 2008 01:20

Já mám již objednaný LG W2252TE-PF...matný displej, rozlišení 1680x1050, kontrast 10000:1, 250 cd/m2, odezva 2ms, D-Sub, DVI, úhly 170/170. Nevypadá rovněž špatně...

Kód: Vybrat vše
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60090
Lubro
Junior

Odeslat příspěvekod tusek8 28. 12. 2008 12:09

diky ten nevypadá vůbec špatně, ale těch monitorů je strašně moc a já nevim který si vybrat
tusek8
Junior

Odeslat příspěvekod peter.sx 28. 12. 2008 12:28

vidim že další výběr monitorů nedostanu, tak se rozhoduji mezi....

Ja nechapem co tu riesis vybral si si kopu lacnych smejdov je uplne jedno aky kupis co by si asi tak chcel za tie peniaze.Az dospejes prides na to ze nie si tak bohaty aby si kupoval lacne veci a u monitoru ta plati niekolko krat oci mas len jedny tie nekupis.
peter.sx
Kolemjdoucí

Další stránka