Monitor 1680x1050 do 5000,-

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tapdancer 19. 2. 2013 11:49

Ok, díky, takže pokud bych chtěl monitor 16:10 tak doporučujete Dell 2412M? (max rozpočet 6500,-) Nebo jiný?
Je u tohoto monitoru také problém s blikáním při snížení jasu?
Díky.
Naposledy upravil tapdancer dne 19. 2. 2013 14:43, celkově upraveno 1
tapdancer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kapitan_marciano 19. 2. 2013 12:19

16:10 je tento: http://www.czc.cz/dell-ultrasharp-u2412 ... 43/produkt

Je tam i odkaz na recenzi...
kapitan_marciano
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 19. 2. 2013 13:37

Je to 2412, jak píše kapitán. :) Sám ten monitor mám doma, takže jestli tě něco zajímá, klidně se ptej.

Používám na cca 30% jasu a nebliká. Ani kdy jsem zkoušel méně, nic nepříjemného jsem nezaznamenal.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 2. 2013 13:51

mi na tomhle monitoru vadí to, že má hrubou antireflex vrstvu, takže obraz stále vypadá jako špinavý.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 19. 2. 2013 17:21

To je fakt, ale to mají skoro všechna levná IPS. Nevybereš si.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 2. 2013 17:49

Elzyx: Porad lepsi, nez kdyby ses mel divat na zrcatko.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tapdancer 19. 2. 2013 22:15

Díky za rady asi půjdu do toho Dellu 2412m. Nevíte, kde bych si ho mohl kolem Liberce vyzkoušet?
Díky.
tapdancer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 2. 2013 10:19

V okoli Liberce asi nikde. Showroomy jsou jen v tech nejvetsich mestech, Praha, Brno, Ostrava. Alespon co ja vim. V Ostrave i v Brne ma moc fajn prodejnu Alfacomp, v Praze zase Alza, tam najdes vystavene fakt vsechno.

Ale treba i v Olomouci je skvely showroom v TS Bohemii (ackoliv jde o mensi mesto, Bohemka tam ma centralu, kdysi v Olomouci zacinali). Tim chci rict, ze mozna i v lbc je neco, o cem zatim nevim.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod testicko 20. 2. 2013 10:32

Nebo to riskni a objednej si ho z internetu. Pokud by ti nevyhovoval, tak mas narok na vraceni penez do 14dnu od data koupe.
Intel Core i5 750 - 3.4Ghz ~ CM Hyper 212 ~ Asus P7P55D ~ 8Gb ram DDRIII Kingston ~ Asus GTX650Ti DC2T ~ Asus Xonar DG ~ SSD Vertex 3 60GB ~ HDD 500GB Seagate ~ Fractal define R3 ~ Noctua ~ Corsair CX430 ~ LG IPS235P

CS:Global offensive ' SteelSeries
testicko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 2. 2013 10:50

Presne tak bych se asi na Tvem miste zachoval. Sice bys musel platit dopravu a neco malo by Ti asi strhli i za rozbaleni, ale porad se to vyplati vic, nez cesta do Prahy. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 20. 2. 2013 13:05

tot otazka... predstava toho ze bych pri vraceni byl nucen absolvovat martirium se jmenem Ceska posta? to bych radsi nakopl auto
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tapdancer 20. 2. 2013 19:25

Díky a info, dnes mi přišel Dock na moje Lenovo R61 a musím říct, že nechápu, jak jsem těch 5 let bez něho mohl žít. Zatím je naprosto perfektní. I mi lehce nadzvedl nb, takže je displej o trochu výš. Vše, co jsem mohl vyzkoušet funguje, takže už budu monitor připojovat přes DVI místo VGA :) Díky za radu (za 380,-) asi není co řešet, skvělý nápad. Na monitor se asi sfrknu podívat do Prahy, nebo ho prostě objednám, a budu doufat, že bude skvělý... :)
tapdancer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 2. 2013 20:28

Tady někdo objevil kolo :D neber to zle ;) ale dock je vynález nad všechny vynálezy
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tapdancer 20. 2. 2013 21:42

CO byste řekli na tento Dock, kdybych si nekdy v budoucnu pořizoval nb a už se nedal dokoupit klasický lenovo dock...
http://www.alza.cz/lenovo-usb-3-0-dock-d361783.htm
Jsou nějaké technické rozdíly o proti standardnímu doku (samozřejmě krom USB 3.0 atd)?
tapdancer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 2. 2013 21:46

není to tak pohodlné... a má to pár omezení
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků