Problém s tiskovou kazetou-HP tiskárna

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kubinna 23. 4. 2014 22:31

Zdravím,

mám problém s tiskárnou od firmy HP typ: Deskjet D1360. Asi před dvěmi měsíci se mě stalo, že při tisku se zastavila tiskárna a začalo blikat jediné tlačítko, které na ní je(bliká jen pokuď se připravuje, pokud je otevřen kryt atd.) všemožně jsem se jí snažil rozchodit, na pár pokusů se mi to podařilo( ale jen vyjímečně ), když se to jakš takš povedlo rozchodit, tak jsem nemohl tisknout dva soubory za sebou, musel jsem vytisknout jeden a vypnout tiskárnu a poté zapnout a znovu tisknout. 8-S

Poté jsem přišel, že prázdná kazeta funguje bez problému a proto jsem ji nahradil novou, která až do dnes fungovala. Dnes už ani prázdná nefunguje... Přesto se mě párkrát podařilo vytisknout potřebné dokumenty. Občas mi program od HP ukazuje, že je skoro plná kazeta, ale po nějaké době to hodí, že je s ní problém.. (i s prázdnou barevnou kazetou, kterou už od začátku nepoužívám a je originální).

Nevíte co s tím?

Děkuji všem za rady :-)
Kubinna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 24. 4. 2014 10:02

Použít originál náplně.

Očistit kontakty na náplni a hlavě.

Zjistit co se děje - většinou když zapneš tiskárnu a podržíš nějaké tlačítko tak to vytiskne nějaký test.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod poool452 24. 4. 2014 10:57

1360 mám doma, za prvé tu barevnou kazetu tam vůbec mít nemusíš, když je prázdná. Za druhé si stáhni ovladače od HP a nainstaluj, v nastavení potom zvol "jenom černá tisková kazeta" a "tisk v odstínech šedi". Já mám jednu černou kazetu už pár let, plním si ji stříkačkou z vlastních zásob inkoustu a tiskne a tiskne. Pravda tisknu pár listů za měsíc, ale to je přesně využití pro domácí tiskárnu.
S ovladačem z windows7 to taky dělalo problémy.
poool452
Junior