Monitor 24" - 27" do cca 15 k

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod merlin10 23. 10. 2016 19:51

Ahoj,
rád by jsem si před vánoci pořídil nový monitor, hlavní otázka je jestli už nejít do 4K případně aspoň QHD
Použití je následující hlavně filmy seriály, surfování na netu a hraní nenáročných her (to nejnáročnější co hraji je Diablo 3), zpravidla mám puštěné vše najednou v oknech, ale bylo by fajn mít možnost mít něco přes celou obrazovku. Momentálně mám starší FHD 24" monitor, ten by jsem chtěl nadále používat jako druhý monitor.
Můj počítač je i5-6600k @4,6 GHz, 16 GB RAM a GPU RX480 (8GB).
Budu rád za všechny konstruktivní návrhy :-)
merlin10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radmen 2. 11. 2016 18:42

Dell U2515H můžu za mě doporučit.
Radmen
Junior

Odeslat příspěvekod Sebor 6. 11. 2016 16:56

Ahoj, muze mi, prosim, nekdo poradit monitor asi 27'', s TV tunerem (+PIP) a displayportem (ten je nutny, mam Apple MacMini)? Cena max. 13 tis., jestli je teda mozne se do toho vejit a jestli vubec takovy monitor existuje:).
Dekuji moc za radu! Sebor

-- 6. 11. 2016 17:57 --

Ahoj, muze mi, prosim, nekdo poradit monitor asi 27'', s TV tunerem (+PIP) a displayportem (ten je nutny, mam Apple MacMini)? Cena max. 13 tis., jestli je teda mozne se do toho vejit a jestli vubec takovy monitor existuje:).
Dekuji moc za radu! Sebor
Sebor
Junior

Odeslat příspěvekod kadliwt 8. 11. 2016 20:18

Displayport na monitoru nepotrebujes, zredukujes to klidne na DVI, navic mas i HDMI a redukci z nej na DVI v baleni.

Osobne bych sel do tohohle (moc na vyber teda nemas...):
https://www.czc.cz/samsung-t27d590cw-le ... 79/produkt
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Sebor 8. 11. 2016 20:59

Ahoj, diky za odpoved a radu! Budu objednavat monitor Dell S2817Q, takze tim padem bude propojeni s mym Macem vyresene. Ted jeste sehnat TV tuner pro Maca, to bude asi problem:). Kdybys vedel o necem, kde ho sehnat, dej prosim vedet! Sebor
Sebor
Junior