Domácí/pracovní tiskárna do 3k

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 2. 2019 21:51

Zalezi, kde ta tiskarna bude. Pokud v mistnosti kde se i spi, vzpomenes si.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Chipoun 26. 2. 2019 05:46

Ano to je pravda, že si ráda začne čistit hlavy v nejméně vhodný okamžik (třeba 3 ráno) a je u toho hlučná :-D

Ale co jsem nastavil čas, tak už s tím problém nemám.
https://support.brother.com/g/b/sp/faqe ... 002596_000
Chipoun
Junior

Odeslat příspěvekod TomasJelen 3. 3. 2019 12:15

Tak jsme pořídili ten Brother J105 a zatím to vypadá slibně :). Mockrát děkujeme všem za pomoc!
TomasJelen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luciana_ 19. 7. 2019 15:00

Dobrý den, chci se zeptat, jak jste s tou tiskárnou spokojeni? Něco podobného taky sháním. Díky
Jde mi taky o to, aby to celkem dobře scanovalo texty z knih, a zvládlo to naskenovat i víc za sebou do PDF. to umí?
Luciana_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomasJelen 27. 7. 2019 08:24

Luciana_ píše:Dobrý den, chci se zeptat, jak jste s tou tiskárnou spokojeni? Něco podobného taky sháním. Díky
Jde mi taky o to, aby to celkem dobře scanovalo texty z knih, a zvládlo to naskenovat i víc za sebou do PDF. to umí?

Zdravím, s tiskárnou jsme spokojení. Jednou se stalo, že jí musela přítelkyně kvůli nějaké (asi vnitřní) chybě rozebrat a složit, jinak funguje v podstatě bez problémů. Říkám "v podstatě", protože některé věci nejsou úplně intuitivní ale naučit se dají v pohodě. Začátky byly z tohohle pohledu krušnější, ale teď už je to v klidu. Myslím, že se nemáte čeho bát.

Se skenováním do PDF nemáme zatím zkušenost, ani nevím, jeslti už přítelkyně něco skenovala (mám pocit, že ano, ale nevím jak moc, jak to dopadlo atd.), takže s tím Vám neporadím.
TomasJelen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luciana_ 9. 8. 2019 14:47

Díky moc!
Luciana_
Kolemjdoucí

Předchozí stránka