Spolahliví výrobcovia

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Betruger 22. 3. 2020 11:45

Zdravím,

chystám sa kupovať mutifunkčné zariadenie do domácnosti a vzhľadom na to, že nemám o tomto sektore vôbec žiadny prehľad, skúsim sa spýtať tu na fóre.

Akí sú v dnešnej dobe spoľahliví výrobcovia ? HP, Brother, Samsung, Xerox alebo niekto ďalší ? Pozerám sa aj na prístup pri riešení záruky a celkový servis.

Díkes.
Betruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod srato 22. 3. 2020 12:33

Mám cca 9 let Samsung SCX3205W černobílou laserovou multifunkci. Vše celou dobu funguje bez nejmenších problémů ale jako příští model mám předvybráno Brother DCP-L2532DW z důvodu ne úplně uživatelský příjemných ovladaču s SW podpory u Samsungu. Netuším jak je na tom Brother, ale horší to asi být nemůže :) Vzhledem k době kterou mi zmiňovaná multifunkce slouží (měním jen neorigo tonery 450-500kč/kus) bych asi měl být spokojený, ale ... Servis a řešení záruk jsem nepotřeboval.
srato
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 3. 2020 13:38

2532 chvalim, je to skvela multifunkce. Tonery od jiste firmy puvodem ze Vsetinska a dlouhodobe bez problemu. Za osm stovek cca 3000 stran v toneru s chipem (tzn funkce totozna s originalnim) je rozumna cena.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Betruger 22. 3. 2020 17:44

Vďaka za tipy, aj som tak učinil a objednal Brother DCP-L2532.
Betruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 3. 2020 18:48

Kdyby v názvu tématu bylo ještě slovo tiskárna, tak by to šlo. Takhle je ten název o hovínku.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!