Tiskárny, náplně? Rád poradím, pomůžu

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod calmoasis 10. 3. 2008 17:22

Tak približne do 8tis., tlačiť tak približne 30 strán za týždeň, prevažne text, občas grafy (farebne!), často kopírujem, to stačí čiernobielo.
calmoasis
Junior

Odeslat příspěvekod streckol 23. 3. 2008 16:00

Dobry den , kamarat ma tlaciaren Canon N2000 a chcel by som sa spytat ci sa daju kupit alternativne naplne alebo refill-kit na tuto tlaciaren a ci sa daju odblokovat cipi. Dakujem!
AMD Phenom II 995 BE 3,1@3,8Ghz Scythe Mine rev.B, 2x2Gb ddr3 A-data 2000 MHz , ASUS M4A89GTD PRO USB3 , MSI R5770 Hawk - 1GB DDR5 , 1Tb hdd Samsung , 1,5Tb hdd Samsung , LCD Samsung 2032BW , Corsair HX520W , Cooler Master HAF 922
streckol
Junior

Odeslat příspěvekod Likas 26. 3. 2008 16:07

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám tiskárnu Canon i350 a už přes tři měsíce mi nejde barevný tisk, zkoušel jsem čištění tiskové hlavy i hloubkové čištění trysek, přesto nic. Samozřejmě náplň je dobrá, měnil jsem ji už mezitím asi třikrát. Ono by to nebyl takový problém, ale po formátu disku nemůžu na tiskárně dobře nastavit tiskovou hlavu, protože barevně nic nevytisknu. Nevíte náhodou kde je chyba, či jak by se to dalo obejít? Díky
Likas
Junior

Odeslat příspěvekod lukas033 26. 3. 2008 20:31

Ako vypnem kontrolu hladiny atramentu (inkoustu) pri tlaciarni CANON MP520, dakujem
lukas033
Junior

Odeslat příspěvekod macik 11. 6. 2008 09:44

Já se chci zeptat, jestli lze nějak kontrolovat počet vytištěných stran nebo stav toneru na tiskárně HP LaserJet 1020. Díky za pomoc.
macik
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 11. 6. 2008 11:29

Nevím jak u 1020, ale u 1010 pokud se instalovali ovladače z CD, tak se v programech vytvořila složka a když se kliklo na nějakou položku, tak se v IE dalo vyčíst na nějaké záložce, kolik tiskárna už vytiskla.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod macik 11. 6. 2008 13:08

šarik píše:Nevím jak u 1020, ale u 1010 pokud se instalovali ovladače z CD, tak se v programech vytvořila složka a když se kliklo na nějakou položku, tak se v IE dalo vyčíst na nějaké záložce, kolik tiskárna už vytiskla.

No moc jsem nepochopil, jak to myslíte...
macik
Junior

Odeslat příspěvekod KinDo 20. 9. 2008 19:27

ahoj,
nejak to tu utichlo, ale hadam sa mi niekto ozve - nechcem zakladat novy thread
takze k problemu :
mam multifunkcne zariadenie canon mp210
dosiel farebny a aj cierny toner, tak som ich dal doplnit ( kvoli cene som nemal chut kupovat nove originalne kazety )
po vlozeni naplnenych tonerov do tlaciarne vsak obe letky indikujuce stav toneru blikaju a drajver pri tlaci vyhlasi, ze ma prazdne oba tonery ( the following ink has run out / dosel nasledujici inkoust cerna <pg-37> barevna <cl-38>)

skusal som hladat navody na webe, ale ziadny mi nepomohol ( ani tento odtialto viewtopic.php?f=955&t=1034417&hilit=mp210 )

pomoze / poradi niekto ?

dik
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod alfi2003 25. 9. 2008 09:06

Mam problem s tiskarnou Epson Stylus C70. Pri zapnuti tiskarna signalizuje, ze chybi barva.Pri pokusu vytisteni zkusebni stanky se spusti ESM3(Epson Status Monitor 3) ukazuje vsehny barvy krome cerny jsou prazdny a blika hlaska "INK OUT",pritom vsechny naplne jsou na svych mistech. Tiskarna si neveme ani list a nezkousi se stranku vysknout tou cernou barvou. Coz podle mich zkousenosti s HP by melo jit. Jestli vi nekdo co s tim tak, diky za rady.
alfi2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maxos 11. 10. 2008 22:50

Zdravim .
Chcel by som pomoct pri vybere tlaciane tak do 3000 Sk. Tlacenie by bolo obcase je to pre skolaka na zakladnej skole tazke kvalita tlace moze byt zanedbatelna a na sem tam vytlacenie fotiek tiez nic extra v kvalite. Podstate su hlavne naklady na prevadzku teda napln. Co by sa dalo odporucit? dik za kazdu radu.
I like Opera...
Maxos
Junior

Odeslat příspěvekod miljan 3. 1. 2009 16:48

Jaký tonerový prášek použít do xerox phaser 3117 ? Original jsem nikde v nabídce nenašel. :tleskani
miljan
Junior

Odeslat příspěvekod stunik 23. 12. 2011 16:34

Chlapi jakou si mám koupit inkoustovou multifunkční tiskárnu aby šla plnit (neměla čip)?
stunik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod originpoison 6. 2. 2012 16:59

Ahoj teta má tiskárnu Brother MFC-215c a došla jí barva... Koupila si neoriginální kazetu a tiskárna ji nechce načíst, nedalo by se to nějak obejít aby nemusela kupovat novou kazetu? Hledal jsem na internetu, ale nic jsem nenašel děkuji za pomoc.
originpoison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chosta 3. 7. 2012 12:24

Chci poradit jestli má někdo tiskárnu epson stylus SX235W používám plnitelné náplně s čipem ,ale problém je že jsem naplnil chybějící barvu a stále mě svíti kontrolka že chybí barva přitom mám všechny 4 plnitelné náplně plné a nevím kde je chyba, a ještě jedna věc zasobnik je s poloviny plný a už mě to hlásí že chybí barva a proto jse na vás obracím o pomoc jak mám postupovat k odstranění závady ,aby mě tiskárna tiskla předem děkuji za každou radu.
chosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 3. 7. 2012 18:08

Jaké náplně přesně používáš? O žádných plnitelných nevím, což ale neznamená, že neexistují.
Bari007
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka