Canon iP 4200, výhody, nevýhody, kolik má cartrigí...?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod simix 5. 3. 2006 14:11

Ahoj.Rád bych se zeptal na zkušenosti s tiskárnou Canon iP 4200.Nebo jak kolik má cartrigí,jáké jsou její nevýhody a výhody

Děkuji

// decried: upraveny nazov threadu.
simix
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 5. 3. 2006 14:23

Náplní má pět. Drahý provoz. Zbytečně tady nešpekuluj a zítra si ji syp koupit.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod cernysev 5. 3. 2006 15:14

5 naplni,vyborny tisk,potisk cd/dvd... Ale jak psal Sarik,trosku drazsi provoz..ale stoji za to.
cernysev
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod simix 6. 3. 2006 17:49

aha a mužu se zeptat kolik stran měsíčně vydrží tisková hlava?A kolik zhruba potisknu s 1. cartrige a kolik je v cartrigi barvy

Dík
simix
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 6. 3. 2006 18:30

Na většinu otázek ti odpoví tady: http://www.canon.cz/produkty/inkoustove ... fikace.htm
Podle mě ještě praktická výdrž hlavy, vzhledem k času uvedení na trh, není známa. Ale cena nové hlavy je u mého prodejce 2 957 Kč.
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod simix 6. 3. 2006 18:46

Dík a ještě pls jaké má chyby???je něco o bych měl vědět?
simix
Junior

Odeslat příspěvekod cernysev 6. 3. 2006 19:56

ja ji mam pul roku a chyby jsem zatim nenasel..Text tisknu v rychlem rezimu - uspora inkoust,a kvalita je dostatecna.zatim mam porad puvodni naplne a vytisknout jsem mohl tak 800 stran ( text,nejake CD,nejake plnobarevne strany..)
cernysev
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 6. 3. 2006 20:20

Jako odchovanci laserovkou mi vadí, že čáry ve formulářích na sebe přesně nenavazují a někdy ten posun hlavy je vidět i v písmu a to mi vadí, :-/ ale dá se s tím žít. Zbytek už jsou jenom klady a nelituji, že jsem si ji koupil :-B :-B
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod no-X 6. 3. 2006 20:35

simix píše:aha a mužu se zeptat kolik stran měsíčně vydrží tisková hlava?
no-X
Junior

Odeslat příspěvekod cernysev 6. 3. 2006 20:54

tak tak...a fotky na ni tisknute,sama chvala...Temer jako kinofilm.. :)

sarik: cary ti na sebe nenavazuji?ani kdyz tisknes ve standartni kvalite?Me tohle dela jen pri rychlem tisku...Jinak,laser je laser :)
cernysev
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 6. 3. 2006 21:10

Mám nastavenou běžnou kvalitu. Na těch čárách je jen nepatrný schodek, ale cvičené oko laseristy to vidí :) Ale u toho písma se někdy zadaří natolik, že řádek vypadá jako ležaté písmo v porovnání s ostatním textem >:-[] Je to má první inkoustovka v životě, tak nevím jestli je to běžné, ale možnost do dokumentů vkládat barevné obrázky a vůbec v nich pracovat s barvou je úžasná a tento nedostatek plně vyvažuje :-B Pro všechny případy mám laser v záloze :idea: Přinejhorším barvu udělá pixma a černou dotiskne laserovka :lol: :lol: :lol:
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod cernysev 6. 3. 2006 21:23

sarik: To by pak chtelo jeste nejak zautomatizovat,vystupni podavac Pixmy spojit se vstupnim od te laserovky :D
cernysev
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 6. 3. 2006 21:32

Není problém. :idea: :idea: :idea: Z pixmy ve předu odlomím přední dvířka a čelem přirazím HP 1010. Tam je podavač ze předu. Z pixmy vyleze barva a zároveň hned vleze do podavače laserovky. A ve finále budu mít usušený a vyžehlený inkoustový tisk s přesně navazujícími formulářovými čárami + barva. :lol: :-B
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod cernysev 6. 3. 2006 22:54

tak to si ale nech rychle patentovat... :D

Jinak k tematu...Opravdu porad nejsou kompatibilky?
cernysev
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rosi30 6. 3. 2006 23:13

No zrovna tedka řeším jestli refilovat,nebo koupit original,ale radši koupím origoš,Hlavně kvuli záruce,ta tisková hlava stojí dost love.našel jsem levne originaly za 285kc,ale je to jenom pres net,takze jak pripoctu postovne tak usetrim prd... :roll:
Rosi30
Kolemjdoucí

Další stránka