Canon iP 4200, výhody, nevýhody, kolik má cartrigí...?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod simix 23. 3. 2006 14:30

Musí se čistit tisková hlava?jaké výhody maj HP.poraď mi pls jakou tiskárnu od od HP oddělené zasobníky

Dík
simix
Junior

Odeslat příspěvekod no-X 24. 3. 2006 23:38

HP mají oddělené zásobníky jen na vyšších modelech určených většinou pro fotografický tisk (případně velké tiskárny pro vysokou zátěž). Nejschůdnější řešení s oddělenými inkousty je Canon MP500, ktrerá je ovšem trochu drahá (je to vlastně iP4200, resp. iP5200 + skener). Já osobně bych si ale radši koupil skener od HP a tiskárnu (iP4200) samostatně.

Co se týká neoriginálů a refilů, nejsem jejich příznivcem, ale když už jsme u toho... dneska jsem náhodou narazil na cartirdge PROCOLOR, u kterých mě vcelku překvapila nízká cena (scroll down). Existuje ještě něco levnějšího?
no-X
Junior

Odeslat příspěvekod simix 25. 3. 2006 10:42

A jak se teda čistí hlava(samozdřejmě tisková)????jak jak jak?????pleasepleaseplease
simix
Junior

Odeslat příspěvekod invit 25. 3. 2006 11:38

Nekde jsem slysel, ze se hlava na noc postavi na vlhky savy papir. Ale nemam to odzkousene.
invit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simix 27. 3. 2006 14:20

prej když se začnou na fotkach dělat pruhy stačí dát hlavu do teplé vody a počkat až s ní nepoteče žádná barva.Šlo by to?
simix
Junior

Odeslat příspěvekod simix 27. 3. 2006 17:52

jj mrknu co když nebudu 1 měsíc tisknout stane se s hlavou něco?
simix
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 27. 3. 2006 18:11

Tiskove hlavy jsou li soucasti tiskove kazety tak zasichaji pri necinnosti. HP napr prodava boxy do kterych se pak nepouzivany zasobnik schova.
Pokud tiskova hlava zaschne staci napr navlhceny hadrik, popr tampon na cisteni usi. Je li opravdu zasobnik hodne stary, doporucuje se ponorit ho do horke vody.
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod no-X 30. 3. 2006 19:26

Ne že by namočení do horký vody vždycky pomohlo :-) To maximálně tak pokud čerstvě začne vychechávat, ale pokud tiskne mizerně, uživatel na ní přestane tisknout, nechá ji čtyři měsíce stát, a pak si vzpomene, že by s tím měl začít něco dělat, tak už tomu nepomůže ani svěcená voda (a pravděpodobně ani horká svěcená voda :D )
no-X
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 3. 2006 23:34

Může mi někdo říct k čemu slouží náplň CLI-8BK (pigmentová černá?). Podle mě by mohla nahradit černou, když dojde, ale tak se neděje. A na webu jsem nepochodil. :?
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 31. 3. 2006 07:43

Podle mého pozorování malá černá je do obrázků a není pigmentová. Pigmentová je velká černá (PGI=PiGmentový Inkoust) na text. CLI mám pořád plnou, protože obrázky tisknu málo a malé do textu. Zkus si vytisknout z menu Údržba kontrolní vzorce a uvidíš, že malá černá je vyblitá a tisknout s ní text by nebylo to pravé :-/
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod MiK 3. 4. 2006 20:42

Nemáš zarovnané hlavy, proto ten zoubek. Uděláš to z driveru k tiskárně.
MiK
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 4. 4. 2006 20:29

Tak jsem nahlédl na tvé stránky, ale doufám, že se tím nehodláš živit?
http://www.svetnaplni.com/index.php?show=jak_nakupovat :roll: :roll: :roll:
a tento přístup k zákazníkovi: Proč si přidělávat starosti a práci v moderní době :shock:
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 4. 4. 2006 21:57

Nakupuji POUZE na dobírku a já s tím starost nemám. :P Mimochodem, mám známou co má prodejnu a nic nemá skladem a objedná ti to do druhého dne a přesto se k ní nikdo nehrne . To já jenom kdybys dumal proč nemáš zákazníky a brutální dobírka k tomu. :-/ Možná tomu nerozumím, ale internetový obchod snad stojí na zasílání zboží? Ceny máš velmi pěkné a bylo by škoda, kdyby ti obchod nešel jen kvůli tomu, že o obchodu nevíš nic :( Zatím se k mé lítosti tvým zákazníkem nestanu- snad později.... :|
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod FMG.sk 4. 4. 2006 23:50

skor 5200...
FMG.sk
Junior

Odeslat příspěvekod eugen 24. 11. 2006 18:42

mate nejake info o lacnych+dobrych kompatibilnych naplniach pre IP4200 na slovensku?

uvazujem, ze ju kupim v NAYku, kde beru aj nejake sodexho pass kupony, ktorych mam zopar... aj ked som sa docital, ze je to vlastne uz ~ 1 rok stara tlaciaren.

oplati sa este stale ju kupit?
eugen
Junior

Předchozí stránka