jakou tiskarnu za litr? :)

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gruppe 18. 12. 2006 20:50

Atsepicnu: nemluvim tady o potisku CD (to kouzlo bys objevil hned prvni Vanoce aneb cim obdarovat blizke) nebo tisku vlastnih fotek...mluvil jsem o kvalite, vydrzi a HLAVNE o tiskovych nakladech.

Nehlede na to ze levna tiskarna + repas naplne....no nevim, ja kdyz odevzdavam prace tak to musi taky nejak vypadat ,)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Atsepicnu 18. 12. 2006 20:56

no dobre myslim ze jste mi ji celkem rozmluvili a vase argumenty sou dobry(co usetrim na tiskarne dam za makaldy na tisk...). Takze ted by mne zajmalo, jako byste mi doporucili, co nejlevnejsi, aby to melo smysl, jak uz sem rikal bude to na tisk cernyho textu do skoly 30 stranek/ mesic.
tim co nejlevnejsi myslim jako takovou cenu, za kterou si myslite ze je rozumny minimum na nenarocnej tisk. Tak co jakou byste mi doporucili pls? :)

od toho puvodniho HP sem upustil protoze:
cca cena naplne: 300 kc
na jednu napln stranek: 150 (nekdo mi to rikal, nevim jestli je to pravda)
naklad na tisk jedne stranky bez papiru, cerny text: 2 kc
a to muzu jit rovnou do copy centra. :D

malem bych zapomnel nemam moc mista tak aby byla co nejmensi...
Atsepicnu
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 18. 12. 2006 21:19

vis, jak tak koukam na fora..nechces ty tak nejak vsechno skorozadarmo? Vybaveny nout za 15, tiskarnu za litr...ale o neni ten nejlepsi zpusob nakupu. Ja jsem taky student, ale nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat lacinne veci. Ja uz se pouzil, HP jsem mel,cerna napln do ni stala 900 a po roce mi odesel podavac. Souse ma HP za 12 a podavac mu blbne od zacatku....mam od nich scanner ktery stal 2200 a kvalta uboha. Koupil jsem Canon MP500 za slusnou cenu amam skvely svanner na kopirovani, levny a rychly tisk. Byt tebou tak se rozmyslim co chci, za 20 K se snazis nakoupit digitalni domacnost,a le to nejde - pokud nejde vylozene po ,,letakovych,, akcich.

Kdyz ti jde jen o cernobily tisk a cenu, zkus nejaky lacinny laser, minimem jsou tyhle, maji ale slabe rozliseni...tobe ale bude urcite stacit:
http://www.obchod.cz/products_detail.ph ... i=00041646

nebo stara osvedcena Pixma (ma stejne vnitrnosti jako vyssi modely):
http://www.obchod.cz/products_detail.ph ... i=00023874
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Atsepicnu 18. 12. 2006 21:34

Ne nejsem ten typ co de po letakovych akcich a ani ten co si vezme pujcku na 20 000 za 399 mesicne a nekouka se jak dlouho ji bude splacet.

Od toho HP jsem cekal ze budou vyssi naklady na tisk, ale myslel jsem si, ze na tech mejch par referatu to staci. Uz jse ji malem koupil, ale jeste ze jsem se zeptal.

na tu Canon PIXMA iP4200 teda fakt cumim za ty penize fakt slusna vybava ani sem necekal ze to bude tak levny. To neni co resit, pockam po vanocich pak nejakou koupim lepsi nez to uspechat...

Mas s tou iP4200 osobni zkusenosti? ta vydrz tisku vypada dobre. Jen do ni nemuzu nikde najit tonery a jejich cenu... :)
Naposledy upravil Atsepicnu dne 18. 12. 2006 21:41, celkově upraveno 1
Atsepicnu
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 18. 12. 2006 21:38

pixla je slusna a daji se do ni refill kity, koneckoncu ma vymennou hlavu

MP
Miroslav Pragl
Expert

Předchozí stránka