Vista 64-bit a TV-Tuner (BT8x8) driver

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ayrton 4. 6. 2007 11:53

Nevite, kde sehnat 64-bit drivery pro TV tuner ATI Wonder VE pod Windows Vista? Nebo zkratka jakekoliv 64-bit drivery pro tunery s chipem BT8x8?

Podarilo se to nekomu rozchodit pod 64-bit Vistama?
Ayrton
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 5. 6. 2007 17:27

IMHO nikoliv.
Mrkni se k výrobci chipsetu, jestli už vyrobil ovladače pro OS Vista/64:
http://ati.amd.com/support/driver.html
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ayrton 6. 6. 2007 09:35

To bylo prvni, co jsem zkousel.. zel tam ty drivery nemaji a pochybuji, ze se ATi (AMD) bude venovat starsim modelum :(

Slysel jsem, ze to nejaci fandove rozchodili, spise nejaci sikovni soukromi programatori to udelaji nez primo ATi
Ayrton
Junior

Odeslat příspěvekod gomez 6. 6. 2007 10:00

Cau ... tak presne stejna otazka smerovala odeme sem i na nekolik for o TV kartach... odpoved je ze neexistuje. Muj TV Wonder je uz v supliku (velka ho skoda prezil se mnou hromadu let a byl jsem maximalne spokojen) Bud musis pockat jestli nekdo ovladace nenapise nebo koupit nejakou jinou kartu. Ja uz jsem tak udelal. Koupil jsem Hauppage WinTv HVR 1100 a jsem spokojen cetl jsem recenze. Treba tady http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=134206. S posledni cerzi 3.4b vse funguje perfektne a hlavne svizne jako na TV Wonderu. Obraz jako vino. Jen citlivost na signal je slabsi. TV Wonder je ale karta ktera v tomhle nema konkurenci. Cau Gomez
MB GigaByte GA-965P-DS4, Kašičku vařím na :-) CPU Intel D915 2800@3500Mhz, Arctic Freezer 7 Pro, 2x 1GB DDRII 800 (Apacer), HDD Seagete 320GB + 250GB Grafika GigaByte 7600GT, Zdroj Seasonic S12 430W
gomez
Junior

Odeslat příspěvekod Ayrton 7. 6. 2007 06:40

Diky Gomezi,

ja jen doufam, ze to nekdo vyda, protoze jsem na par forech vycetl, ze tenhle ovladac uz nekdo ma.. upravili nejake univerzalni (tedy ne od ATI) pro BT8x8 (jen drobne upravy a prekompilovali), ale nikde to nemuzu najit ke stazeni.

TV Wonder je skvely tuner, ale holt vymena me asi nemine.. jeste chvili pockam :(
Ayrton
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 7. 6. 2007 07:16

brooktree/conexant nemaji nejake referencni?

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků