Jak dat naformatovani disku u win vista?

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fikyyy 27. 6. 2007 13:52

a pak to uz bude samo bootovat? sorry,ale na todle sem fakt lama :) jinak dik za rady vsem 8)
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod finchos 27. 6. 2007 16:35

jo pak by to melo bootovat...
finchos
Junior

Odeslat příspěvekod playerZ 27. 6. 2007 19:18

normalne, ten obraz disku (dale jen iso) zkopirujes na plochu. double-clickem jej otevres (mel by se automaticky zpustit nero) vloziz DVD cko a vypalis. pak jen restartujes kompl a nabootujes. Jak jsem rad, ze vyhynula doba bootovacich dysket pri 98 :D :D
playerZ
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 27. 6. 2007 20:31

nojo, ale ja to potrebuju nejdriv naformatovat, to mi nabidne pred instalaci?
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wayne 28. 6. 2007 01:08

fikyyy píše:nojo, ale ja to potrebuju nejdriv naformatovat, to mi nabidne pred instalaci?

Vždy když nabootuješ instalační CD(DVD), budeš vyzván k naformátování HDD nebo ponechání oddílu. Takže ANO bude tam nabídka k naformátování.
Wayne
Junior

Odeslat příspěvekod Guli 28. 6. 2007 10:01

Wayne píše:
fikyyy píše:nojo, ale ja to potrebuju nejdriv naformatovat, to mi nabidne pred instalaci?

Vždy když nabootuješ instalační CD(DVD), budeš vyzván k naformátování HDD nebo ponechání oddílu. Takže ANO bude tam nabídka k naformátování. /quote]
Ve Viste na rozdil od instalačky XP neni to videt na prvni pohled ,kdyz se tebe zepta na ktery disk to chceš instalovat tak vpravo tušim je tlačitko jine možnosti a v tom mužeš vybrat taky formatovani
Guli
Junior

Předchozí stránka