Vista black screen

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 17:48

Prosím o pomoc, mam vistu ultimate sk, vsetko fungovalo bez problemov. Nainstaloval som v poradi najprv Mozzila firefox (surfoval som islo vsetko ok) potom BS player pro (vyplo sa mi aero ale islo to potom) lenze som potom restartol pc a teraz ked sa prihlasim v prihlasovacej obrazovke mam len ciernu obrazovku. Ked dam ctrl alt del tak mi nabehne normalna ponuka zamknut pc atd ako to je ked stalcitge tuto kombinaciu v viste. Prosim trapim sa s tím uz dni a neviem na to prist kde je problem a ako to navratit. hladal som to aj na googly ale bez uspechu pretoze neviem co je to za chyba a ci je to chyba vo viste alebo co. Co mam spravit. V Nudzovom to iste cierna obrazovka s napisom nudzovy rezim a nic sa nedeje.

Prosim prosim pomozte. Dakujem velmi velmi pekne.
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 29. 6. 2007 17:55

Mel jsi zustat u XP, modra vice lahodi oku...
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 29. 6. 2007 17:55

muzes spustit explorer.exe z taskmanageru?

MP
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 17:58

Miroslav Pragl píše:muzes spustit explorer.exe z taskmanageru?

MP

Ako ho mam spustit cez task manager?

Nevidim nic len ciernu obrazovku a ked mam task manager mam tam bezne sluzby atd. Ako to mam skusit spustit explorer cez task? Dakujem za ochotu pretoze uz som z toho hotovy a neviem ci to robia tie programy alebo nie dakujem za tvoju pomoc a cas. Odpis dik.
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 29. 6. 2007 18:02

file ... new task

MP
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 18:04

Miroslav Pragl píše:file ... new task

MP

idem to skusit hned som spat a dam vediet.
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.kostelnik 29. 6. 2007 18:04

pozri ci mas v beziacich procesoch spusteny explorer.exe
ked nie, skus ho spustit manualne v task manageri SUBOR > NOVA ULOHA /spustit/ a tam napis explorer.exe
erik.kostelnik
Junior

Odeslat příspěvekod vlashek 29. 6. 2007 18:04

1. Zkus odpojit všechny periferie. Tohle se mi stalo, když jsem při bootování nechal ve čtečce paměťovou kartu, se kterou měly Visty problémy.
2. Pokud to nepomůže, zkus nouzový režim. Jestli to naběhne, je problém v něčem, cos nainstaloval. Pak by mělo momoct obnovení systému.
vlashek
Junior

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 18:15

Skusal som ten explorer a ten funguje a tak isto aj hocico ine ako notepad atd ale stale mam len tu ciernu obrazovku. A teraz pri zapnuti na zaciatku mi vypisalo toto

Citujem:

Popis problému:
Názov problémovej udalosti: BlueScreen
Verzia OS: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051

Ďalšie informácie o probléme:
BCCode: f4
BCP1: 00000003
BCP2: 85F85D90
BCP3: 85F85EDC
BCP4: 81EAA4B0
OS Version: 6_0_6000
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Súbory, ktoré pomáhajú popísať problém:
C:\Windows\Minidump\Mini062907-01.dmp
C:\Windows\Temp\WER-44843-0.sysdata.xml
C:\Windows\Temp\WERCFD3.tmp.version.txt

Prečítajte si prehlásenie o používaní osobných údajov:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= ... cid=0x041b

uz som z toho jelen

nemozem sa vratit k bodu obnovenia pretoze som ho zabudol vytvorit a automaticky mi ho nevytvorilo pretoze uz som to skusal a nebol najdeni.

Co teraz?
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.kostelnik 29. 6. 2007 18:25

neskusal si este s bootovacim DVD Visty dat obnovenie/oprava systemu ?
to by mohlo pomoct
erik.kostelnik
Junior

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 18:33

erik.kostelnik píše:neskusal si este s bootovacim DVD Visty dat obnovenie/oprava systemu ?
to by mohlo pomoct

obnovenie z bodu neni mozne lebo bod neni vytvorení. Ta vista funguje len tam je nejaky problem ale neviem aky preco je black screen. Prihlasenie je normalne a aj ked dam cez ctrl alt del vypnut alebo restartovat je vsetko ok pekne ho restartuje alebo vypne. Ja uz neviem. Ostava mi uz len reinstall? Toho som sa obaval. Citim sa ako u Win98 vecne reinstall. Uz to nepocitam kolko krat som to musel urobit kym som vyriesil problemy s ovladacmi a teraz toto.
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Morfeus211 29. 6. 2007 18:35

btw. ziaden system neni bez chyb, hlavne Windows, nechvalne znamy BSODmi
Gigabyte G33-DS3R, Intel Core 2 Duo E6550, Sapphire HD2600Pro 512MB, 2x1GB DDR2 Kingston 667, 80 GB Maxtor, 500GB Seagate, 250GB WD, 640GB WD, LG GH20NS10 SATA black, X-FI Xtreme Gamer
Morfeus211
Junior

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 18:40

Takze mi neostava nic ine ako reinstall? Chcem vyriesit ten problem pretoze ak to nastane niekedy v buducnosti aby som vedel co mam robit pretoze mat strach nieco nainstalovat aby som potom musel reinstalovat tak to je na nervy. Nechapem tomu. pomooooooc!!!
romanrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Morfeus211 29. 6. 2007 18:45

co sa tyka visty tak ti neporadim, ale poradim ti inu vec. sice pouzivam xp ale sa da pouzit na vistu (aj linux). ja kazdy mesiac si robim image ghostu (zaloha celeho systemu) a ked nastane problem, nastartujem z diskety a za polhodiny mam funkcny obnoveny system. (ta obnova totiz nezavisi od funkcneho operacneho systemu)

Inac tak to vyzera fakt na reinstal. Takisto to je aj u xp, pokial ani nudzovy rezim nefunguje tak windows je v bdelej kome :)
Gigabyte G33-DS3R, Intel Core 2 Duo E6550, Sapphire HD2600Pro 512MB, 2x1GB DDR2 Kingston 667, 80 GB Maxtor, 500GB Seagate, 250GB WD, 640GB WD, LG GH20NS10 SATA black, X-FI Xtreme Gamer
Morfeus211
Junior

Odeslat příspěvekod romanrc 29. 6. 2007 18:50

Morfeus211 píše:co sa tyka visty tak ti neporadim, ale poradim ti inu vec. sice pouzivam xp ale sa da pouzit na vistu (aj linux). ja kazdy mesiac si robim image ghostu (zaloha celeho systemu) a ked nastane problem, nastartujem z diskety a za polhodiny mam funkcny obnoveny system. (ta obnova totiz nezavisi od funkcneho operacneho systemu)

Inac tak to vyzera fakt na reinstal. Takisto to je aj u xp, pokial ani nudzovy rezim nefunguje tak windows je v bdelej kome :)

Chap ma lenze ked windows sa sprava ako keby fungoval lenze nic nevidim len to co som popísal vyssie. Takze REINSTALL?

Počkam ešte či niekto na niečo nepride a potom mu dam format zasluzi si to najradšej by som rozbil to okno kebyze sa da.
romanrc
Kolemjdoucí

Další stránka