Vista a hry-jde to vůbec dohromady??

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 11:54

Možná se budeš divit ale v současnosti valím na plný kotel (možná pár drobností mám stažených)Collin mc Rally DIRT,Stalker,Supreme Commander,Condemned a bioshock mi bohužel z neznámých důvodů prozatím nejde,možná jsou na vině mé staré ovladače 7.4 >:-[]
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 11:57

no to ja si v lednu udelal stroj za 28 000 a ted sem ho za 5000 upgradoval a vubec si nestezuju..vse mi taky jede na plnej kotel:-D kdyztak se mi muzes kouknout do infa;-)
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 11:58

a neni to tim ze nemas original?;) ta hra ma fakt hezkou ochranu..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:08

Máš obdobnou sestavu jako já akorát tu kartu máš o dost výkonější,je to super karta za ty prachy.Bioschock jsem nerozjel ani demo,zkoušel jsem bežný zip a i instalaci ve Steamu,obojí při spuštění vyhodilo nějaký neznámý problém,to víš,mám visty a gpu dx9,občas se tomu něco nelíbí.Až dám nové ovladače tak to snad pošlape,chtěl bych si koupit tu sběratelskou edici,kvůli té nádherné figurce,bude mi dominovat na stole :mrgreen: škoda jen že něco podobného neměl i můj oblíbený stalke,třeba model chernobylu a vampira :twisted:
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:11

jj to by bylo hezke..mno podle me to chce ty nove ovladace..urco pomuzou,..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:14

Jak provedu zálohu multimedíí a obraz disku tak se na to hned vrhnu,nový ovladače grafiky a flash biosu poněvadž při každém spuštění compu mi to náhlásí že bios nerozpoznal procesor a abych provedl update bios,jinak vista ho bere normálně.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:15

to mas dobry..hezka chyba:-D no me zase se tridaj dve verze biosu..a nevim jak je to mozne...:-D
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:21

Každopádně je to jediná chyba v celým počítači takže to je dobrej výsledek,u tebe taky vcelku zajímavý,oba jsme zralý na flash biosu. Přes utilitu MSI live to flashnu i přes Windows ale raději počkám na tu zálohu,zadní vrátka pro jistotu :-B .Na podzim vyjde zajímavá záležitost,jmenuje se to Cryostasis,mám rád hry typu Condemned,bombová záležitost ale ty krysy udělali pokračování jenom na konzole což nechápu,vždyt zisk mají především z počítačů,těch je a bude nejvíc,ach jo :(
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:22

je to podplacene..;) mno a to flashovani radsi pres starou dobrou disketu, ci cd bez win..nemam win rad..ale pokud si chci zaparit tak do nic vlezt musim..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:23

mimochodem,vím že to do této diskuze nepatří ale jak si jinak spokojený s tím tvým procákem co se týče jeho výkonu?
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:29

vyborne..nepotrebuju vykonejsi..delam 3D grafiku a vystacim si..a na autocad si rovnez vystacim..a s hrama neni problem..dnesni i nejslabsi procak utahne jakoukoli hru..spis je problem s grafikou a diskama..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:38

No ja ti nevím,třeba Vista využívá procák dost obstojně,kdybych neměl dvoujádro tak by to asi moc rychle nemakalo.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:41

mno ale to je dobre..v xp to nebylo moc dobre doresene..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:49

Co ti budu asi povídat,v XP se mi sralo snad všechno a když jsem tam měl 2GB paměti tak to neuměli ani využít,už to byl prostě zastaralý kus a přechod na vistu se mi vyplatil,zatím žadný zásadní problém a používám je již půl roku.Tento článek se věnuje tomu jak chodí hry pod Vista,za sebe mohu říct že mi vše běželo jen ten Bioshock nechce ale to prozatím svádím na nutnost instalace nových ovladačů. Jinak co používáš na přehrávání filmů(avi,dvix apod)aby byli co v nejlepší kvalitě?Já mám Windows media center a FFdshow a spokojenost :D
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 13:13

mno ja sem dostal nakej program od HP:D snat inter video..a sem spokojenej..rovnez mam rad nero...a taky mi vse bezi krasne..sem naprosto spokojen...podle me vsichni lidi, co rikaj, ze vista je bastl je ani nevyzkousely..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků