Vista a hry-jde to vůbec dohromady??

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:07

TheTOM_SK píše:
Polsonside píše:Kde jsi sehnal pouze Ati display driver 7.8??

To je len taky nazov, inak je to cely balicek, aj ked pri vybere Custom si mozes 2-3 veci vybrat.

http://ati.amd.com/support/drivers/vist ... sta32.html
http://ati.amd.com/support/drivers/vist ... sta64.html

Ak pouzijes Windows Update, tam je optional update ATI Driver.
Alebo.: http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/home.aspx

Aha,já totiž vždy instaluji jenom driver display a jede to bez problému,catalyst mi dělá vždy nějaký problém a navíc není k ničemu užitečný pokud se nemýlím,v každé hře si stejně nastavení vytvořím primární a výkonu rozhodně nepřidá,je to nedoladěná blbost.Karty ATI podávají větší výkon(Nvidia jsem měl)ale ovladače a mizerný catalysti to *****í...
Samsung SM-G930F* Android Nougat 7.0 * Klipsch Image S4a
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 1. 9. 2007 12:10

Ati a lepší výkon , to je neadekvátne ,sa nedá povedať záleží na tom čo si vyberieš aj nVidia ma namakané karty , čo sa týka ovládačov , tak nVidia má velmi kvalitné ovládače či vo Windowse či v Linuxe , je bohužial pravda že Ati sa dlho nedarilo urobiť kvalitne ovládače, ale lepší sa to
Kdo je z okolia Žilinského alebo Košického kraja alebo z iných a má záujem navštíviť opustené rezidencie v Černobyle na budúce leto a letecky , nech sa ozve cez SS,tvoríme tím na výlet.
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:15

mno prave to je to co sem rekl..ati ma vzdy brutalni HW vykon..ale ovladace jsou k placi a pak to tri roky dohanej a ladej...
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:15

no nevím,hodně lidí tu tvrdí že jim ty nové 7.8 dělají pěknou neplechu a vracejí se k 7.6,já zůstávám prozatím u stabilních ale hold starších 7.4,je zřejmé že ty nové ovladače by mi asi trochu pozvedli výkon že? Jinak samozřejmě obecnější názor je do kladu výkon ATI karet ale samozřejmě Nvidia má též povedené kousky(7600GT,8800GTS)
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:17

jo to jo..ja GTS mam uz rok..az na to ze topi tak je sqela..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:26

Já mám sestavu se kterou zatím nemusím řešit problém výkonu,hraji v 1280x1024 a vše si dám na plný rozlišení včetně efektů,však taky Asus1950Pro je pěkný dříč který spapá hodně elektriky,nicméně až příjde vhodný čas a to počítám nějak po novým roce tak posílím na Ati 2900XT nebo něco zajímavého co do té doby vydají na trh.
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:29

ehm 2900XT neni podle me nejlepsi volba..ma strasne problemy s energetickou ztratou...a vykonove moc propada..sice uz se ty drivery mooooooc vylepsily...ale radeji bych pockal na tu novou serii od ati..doufam, ze nebude mit takove zpozdeni...jinak misto 2900XT bych si radeji koupil 8800 GTS
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:34

Já proti 8800GTS nic nemám ale už jednou jsem překopával comp z Nvidia na Ati a již nikdy více,vzhledem k tomu že sestavu i patici mám moderní tak vyměním jenom grafárnu a tím pádem ATI,nicméně máš pravdu,taky čekám na tu mainstream edici karet od ATI,mají být pěkně našlapaný a takový nástupce 1950Pro se zatím netváří vůbec špatně podle spekulací,uvidíme..ostatně jak jsem pravil,můj comp má ještě spoustu dechu něco utáhnout takže to má čas.
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:37

jj presne tak..ehm a povedel bys mi cos mel za problem s tou nvidia?
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:41

No je podmínkou abys odstranil všechny pozůstatky a i po použití utillity mi tam něco zřejmě uvízlo a když jsem tam dal ati ovladače tak se to pěkně mršilo,furt jákej haluz(třeba při najetí do CCC na obrázek jedoucí formule mi ztmavnul lcd a karta točila naplno dokud jsem to nevypnul)Pomohla až nová instalace vist a ted to vše jede jak má. (problémy byli v XP)Důvod proč šla pryč byl,touha po lepším výkonně (7600GS na 1950Pro)
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:43

jo taak..mno tak to se nedivim..ta 1950 neni vubec spatna karta..kamarad ma taky..a i sem se divil jak to hezky jede...
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:43

kazdopadne by me zajimalo jak to bude s tema novejma nvida kartama, protoze o nich rikaj nehorazne superlativy..tak by me zajimalo co na tom bude pravda..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:46

asi mi něco uniklo,které modely máš na mysli? (každopádně největším problémem zůstává že ve chvíli kdy jsou karty novinkou tak mají nadsazené ceny a nevyplatí se je koupit takže jsem zvědav jak posadí cenově mainstream...)
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod crocjirka 1. 9. 2007 12:50

mno ted presne nevim jak se ty modeli jmenujou..jen sem o tom cetl..
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 9. 2007 12:51

Byl jsem vůbec jeden z prvních lidí co skládal comp na úplně nové patici AM2(Athlon 3000+,1GBRam,7600GS)Tehdy to celé vyšlo na 25 tisíc(case)a navíc byli dost velké problémy ale nakonec to fungovalo spolehlivě a než si se rozkoukal tak počítač potřeboval upgrade,jde to hrozně dopředu a vzhledem k tomu že rád hraju na plný kotel(což tehdy třeba Fear ta sestava nedala)tak jsem provedl kompletní upgrade za další těžký prachy ale tento stroj už má víc dechu.
Polsonside
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka