vista 64 a audigy

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tecka 4. 9. 2007 21:34

Cetl sem, ze pry audigy nejde pod 64b vistou?!

Je to pravda? KX drivery nejdou ): Jde to nejak jinak? Opravdu nemam rad integrovane "zvukovky" co neumi nic.

Nechci EAX, ale chci hw mixovani zvuku co ma audigy.
tecka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tecka 5. 9. 2007 19:58

Neexistujou treba nejaky nahackovany drivery na audigy2 co by sli i na jedna? Jako to bylo na xp ...
tecka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mario1 5. 9. 2007 20:46

tecka píše:Cetl sem, ze pry audigy nejde pod 64b vistou?!

Je to pravda? KX drivery nejdou ): Jde to nejak jinak? Opravdu nemam rad integrovane "zvukovky" co neumi nic.

Nechci EAX, ale chci hw mixovani zvuku co ma audigy.

Měl jsem chvíli nainstalené Vista Ultimate 64b a z Creativu stažené origoš drivery pro Audigy a vše fungovalo.
Mario1
Junior

Odeslat příspěvekod Dudko 7. 9. 2007 09:27

Mal som staršiu AUDIGY(1) zvukovku pod VISTA x64, ale išiel iba základný zvuk a žiadne iné efekty (napr.EAX). CreativeLabs vypustil iba nejaké BETA drivery vo Februáry/2007 a od vtedy nič(?) Potom som kúpil od CreativeLabs "SB X-Fi Fidel1ty Gamer Pro" a všetko ide na 100%. Akurát som musel v Boot.ini nastaviť max.pamäť RAM ktorú mám osadenú (4GB), lebo inak mi nešiel dobre mikrofónový vstup (hukot v pozadí).
Dudko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 7. 9. 2007 12:04

Audigy1 funguje. Teda pokud ti nevadi chybejici EAX, chybejici veci v ovladacim centru, ktere se musi krkolomne obchazet (bass redirection treba) a takze to jednou za par dnu prestane hrat a pomuze jen restart. Aha a s Audigy nesel suspend to ram (hibernace ano). Zkousel jsem to sice pred pul rokem ale koukam, ze od te doby Creative zadne nove ovladace pro Audigy1 nevydal...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod tecka 7. 9. 2007 12:54

Hmm tak to docela *****, sem dofual, ze koncecne to pujde ovladat pres controll panel ve windows ):

A to ze to prestane hrat a je potreba restart je docela hnus. ):

EAX samozrejme nechci.
tecka
Trvalý BAN