!Razantní názor na Vistu!

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 29. 9. 2007 06:44

Myslím že Windows Vista byl pouze trapný žert ze strany Microsftu na nás uživatele. :evil: Čekal jsem lepší podporu, rychlost, menší nároky na výkon a zcela jinou optimalizaci a vzhled :evil: Nechci vám zastáncům brát iluze či měnit váš názor ale ještě jsem se nesetkal s člověkem co by řekl ÓÓ ANO WINDOWS VISTA JE SUPER SYSTÉM..

:lol: každej mi odpověděl: NO FUJ HNED JSEM SI TAM ZASE DAL XP
Ano XP je legenda a určitě je ještě na mnoho let.Být Microsoftem stáhnu Vistu z prodeje a omluvím se za tento nejapný žert vývojařů.
---------------------------------------------------------------------------------------

XP FOREVER
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Junior

Odeslat příspěvekod MobilStorm 29. 9. 2007 06:57

mě připadá trapný spíš tvůj příspěvek...
co vím, poradím
MobilStorm
Junior

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 29. 9. 2007 07:00

:evil: žij v domění dobré Visty at je ti dopřáno :D
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
jack kingmaster
Junior

Odeslat příspěvekod averton 29. 9. 2007 07:23

zmysel prispevku? alebo dalsi flamethread? :?
it´s all about priorities :D
averton
Junior

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 29. 9. 2007 07:25

no čekám že se tu najde někdo s podobným názorem :D každej na Visty nadava a ted jen každej pyskuje :roll:
jack kingmaster
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 29. 9. 2007 07:28

s podobným názorem se tu může objevit jen ten, kdo tlačí vistu na zcela neadekvátní HW vybavení a zjistí, že mu to jede úplně stejně blbě, jako ve své době Windows XP na Celeronu 333MHz :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Leszek 29. 9. 2007 07:40

No, takze si to rozeberme:

Čekal jsem lepší podporu
Co ti na podpore pripada spatne? Pokud jsi legalni uzivatel, podpora ze strany Microsoftu je na dobre urovni.

rychlost
Na modernim pocitaci beha Vista sice pomaleji nez XP, ale presto je velice rychla. Chybu hledej v hardwaru.

menší nároky na výkon
XPcka ve sve dobe byla taky krvelacna. Povime si za 4, 5 let, jak je Vista narocna.

zcela jinou optimalizaci
Zcela jakou optimalizaci? Linuxove aplikace pod tim nepojedou...

a vzhled
Vzhled je subjektivni pojem, ale myslim ze muzu rict, ze je modernejsi a zdarilejsi nez v XP.

nesetkal s člověkem co by řekl ÓÓ ANO WINDOWS VISTA JE SUPER SYSTÉM..
Nic neni dokonale, ma to sve mouchy, ale presto je Windows Vista hodne dobry system. Pouzivam ho cca pul roku a musim rict ze po precteni podobnych prispevku na internetu, jako je ten tvuj, jsem cekal, ze to bude mnohem horsi.

každej mi odpověděl: NO FUJ HNED JSEM SI TAM ZASE DAL XP
Hmm, myslis, ze tohle by udelal legalni uzivatel? Vyhodit X tisic a nepouzit to? Mne by to bylo lito... S tim neprimo souvisi tva stiznost na podporu. Ja bych taky nepodporoval piraty, co pouzivaji muj software.

Ano XP je legenda a určitě je ještě na mnoho let.
Myslis? Povime si na jare, az Microsoft prestane XP oficialne podporovat.

XP FOREVER
Popravde, cekal jsem zde rozlouceni typu "Linux forever", ale jinak viz predchozi odstavec.

Jen si vzpomen, kde jsou dneska kdysi tak oblibena Windows 98. Davam XPckam rok. Maximalne dva...

----
Jen tu jeste dam svuj HW, at vis, na cem Vista obstojne jede:
Intel Core Duo 1,73 GHz, 1024 MB RAM, GFX Intel GMA 950
Jede to vcetne Aera.

Proc se nepochlubis, na cem jsi to zkousel provozovat ty? Treba by to vysvetlilo tve reakce na system..
Leszek
Junior

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 29. 9. 2007 07:50

Takových nenáVISTných threadů už tu bylo plno. Co si od toho slibuješ? Akorát stěžuješ práci moderátorům, kteří tady budou ten flame promazávat.

Na tyhle rádoby radikální názory a různé výkřiky do prázdna slouží blogy. Založ takový, vykřikuj.
Lukáš V.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Paulxp 29. 9. 2007 07:53

To jack kingmaster ---> Ked si takeho cloveka nestretol ktory by povedal ÓÓ ANO WINDOWS VISTA JE SUPER SYSTÉM, tak si ho uz stretol tu. Na mojom HW tento OS bezi bez akychkolvek problemov
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 9. 2007 07:56

Xp maji pred sebou stejnou zivotnost jako win 2000 spousta lidi na nich jede dosud.V podnikový sfeře hodně dlouho Vista nebude nějak masivněj nasazená-nestojí to za problémy s přechodem.Jinak má pár dobrých vychytávek z nichž řadu stejně používám v Xp.Provozuji na novým hardwaru C2D,1.5GRAM,vzhledem k multiboot můžu srovnat, není ani rychlejší ale ani nijak dramaticky pomalejší.Na druhé straně XP mám optimalizovaný a různě tweaklý,Vistu nachávám běžet tak jak je mimo pár drobností co mně žraly nervy protože ji používám vyloženě z nutnosti.Takže žádný zázrak je to mezistupen k Vienně asi :-).Na druhý straně vyloženej propadák taky ne.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drnoha 29. 9. 2007 08:00

jack kingmaster

Asi takto, polož si základní otázku!
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SKK1903 29. 9. 2007 08:03

Leszek píše:No, takze si to rozeberme:

Čekal jsem lepší podporuo/i]
Co ti na podpore pripada spatne? Pokud jsi legalni uzivatel, podpora ze strany Microsoftu je na dobre urovni.

[i]rychlost

Na modernim pocitaci beha Vista sice pomaleji nez XP, ale presto je velice rychla. Chybu hledej v hardwaru.

menší nároky na výkon
SKK1903
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 29. 9. 2007 08:18

Leszek píše:XP FOREVER
Popravde, cekal jsem zde rozlouceni typu "Linux forever", ale jinak viz predchozi odstavec.
:lol:
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JakubL 29. 9. 2007 08:23

SP1 asi nevyjde, musíme si vystačit s pravidelnými aktualizacemi.
edit: omlouvám se, SP bude, už se testuje.

Vista je pro někoho dobrá, někomu zase nesedí. Komu se nelíbí ať se vrátí v XP nebo přejde na něco jiného.

Tohle hádání je o ničem. Navíc to tu už i bylo. Stačí hledat.

Lock
-
JakubL
VIP uživatel