PROBLÉM - systémové skóre - HD2600XT

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LucaBrazza 8. 10. 2007 13:53

Endli píše:Já mám 2GB DDR2 a ATHLON64 X2 2,1GHz a čekal jsem teda,že to bude nabíhat svižněji.A taky mě celkem štve ten pouze stereo zvuk,protože mám 5.1 repráky../quote]

Vo Viste ide 5.1 uplne v pohode.

Co tak pozriet do ovladacov ?
LucaBrazza
Junior

Odeslat příspěvekod Endli 8. 10. 2007 13:56

I při přehrávání MP3?Mám AC97 HD Audio integrovanou a hrajou mi jen přední repráky.Jinak ve hrách jede 5.1.
Endli
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 8. 10. 2007 13:58

MP3 ky su stereo to znamena ze len na dva repraky v hrach sa vyuziva prevazne 5.1 ako u DVD Video
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod LucaBrazza 8. 10. 2007 14:16

Endli píše:I při přehrávání MP3?Mám AC97 HD Audio integrovanou a hrajou mi jen přední repráky.Jinak ve hrách jede 5.1. /quote]

Pouzivam Foobar 2000,tam si mozes nastavit Move stereo to rear channels,resp Convert stereo to 4 channels.
LucaBrazza
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 8. 10. 2007 14:29

ano alebo , ale ja som myslel vseobecne
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod Endli 8. 10. 2007 14:30

To vím,že MP3 jsou jen stereo,ale v XP hraje všech 6 repráků,protože se to tam nějak do nich převádí.
Endli
Junior

Odeslat příspěvekod CaiseR 8. 10. 2007 14:31

Jeste k tomu score. U znameho jsem projizdel nastaveni grafiky (ma 2600xt DDR3) a tusim, ze jsem tam zahledl volbu pro podtaktovani ve 2D - karta jela tusim s taktama o 80% nizsima. Mozna je to hloupost (bylo to ve win XP), ale zkus se na to podivat.
CaiseR
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 8. 10. 2007 14:50

ano , je mozna nasledujuca vec , vacsina modernych grafik ma urcite graficke rezimy , pri aktivitach typu internet , video , office grafiky bezi na v najnzsom rezime a to 2D , preto je mozne ze ten "performance rate" nie je dostatocne narocne aby spustilo u tvojej karty rezim najvyssi (3D) , urcite to bude tym ze ten PR nepozna riadne tvou kartu , u mna jede v 3D , asi v tej Ati je obsiahnute nejaka nova taktika throttlingu ,bohvi
ravenman
Junior

Předchozí stránka