Sidebar gadgets

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Darth Daron 24. 11. 2007 11:28

Neznáte nějaký dobrý gadgety?
Zatim tam mam akorát CPU+RAM měřič, poznámky a quick launch...
Chtěl by něco na měření otáček ventilátoru (ne od Everestu) a taky počítání stisku kláves a tlačítek myši..Měl jsem to na Google Sidebar, ale pro Visty to nikde nemůžu najít....A jinak, jestl máte nějaký praktický, tak dejte tip :D
Darth Daron
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 11. 2007 13:35

otacky ventilatoru ti nebude meric primo ten gadget ale nejaky externi program, ktery do nej muze posilat data... takze se everestu asi nevyhnes:D
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Darth Daron 25. 11. 2007 12:17

Hm, takže nikdo nic neporadí? :-(
Darth Daron
Junior

Odeslat příspěvekod wormboy 26. 11. 2007 20:04

no ja mam utorrent gadget, WoW vyhladavac, pingovac ipeciek,pocasie a tie tvoje veci
wormboy
Junior

Odeslat příspěvekod Darth Daron 26. 11. 2007 20:59

hm, tak utorrnet nepoužívam, WoW nehraju :D..počasí vidim z okna a IP ping je mi v zásadě k ničemu..:D
Ale jinak dik, žes napsal ;-)
Darth Daron
Junior

Odeslat příspěvekod RostaD 27. 11. 2007 16:49

Tak u mne je to DriveInfo,AutoShutdown,WP-Corp Mail Checker,Poznamky,CPU Meter,Network Meter ...
-GA-EP45-UD3R + Intel C2D E6400 2,13@3,2GHz-4GB DDR II/PC800 A-Data Extreme-MSI NX8800GTS-T2D512E-OC-2x250GB SATA II-Audigy 2 Platinum-Chieftec Big Tower + Fortron Epsilon 80+ 600W-LCD Samsung SM275T-Logitech G11+MX Revolution
RostaD
Junior

Odeslat příspěvekod Darth Daron 27. 11. 2007 17:52

tak já už mam taky plno:D
Teď tam mam:
MultiMeter 4 Cores 2.0
Poznámky
Quick Launch (časem bude zabírat nejvíc místa :D)
RSS na Lamera :D
Hledání Google - udělaný přes Amnesty Generator
Hledání Zbozi.cz - to samý :D
Darth Daron
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasta W. 29. 11. 2007 03:09

Geniální věc: Clipboard Manager
V tomto vesmíru jsou problémy, na něž neexistují odpovědi.
Pohyb rukou, pohyb rtů, z jeho slov příval myšlenek a z jeho očí šleh žáru!
Redaktor Computeru a Živě.cz
Vlasta W.
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod neoyoz 30. 11. 2007 22:43

nevite proc se mi nezobrazuji korektne miniaplikace :( viz obr. Obrázek
neoyoz
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 11. 2007 22:50

Neni to gadget ale hodne prakticka vec je start ++,spousteni veci pres sudo,google,pocasi-kdyz vite jak :-),proste temer vse co gadget umoznuje ale chybi tomu wow efekt tak asi to moc lidi neoceni...
Doufam ze genialni clipboard manager neobsahuje drag and resize-jo byl to frk :-) obsahuje - ostatni co ma obsahuje rekneme jiny genialni nastroj akorat ten jiny nastroj se menuje powershell.A de ho mit i v jinem systemu.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod loldaolda 30. 11. 2007 23:47

oooooooooo píše:Neni to gadget ale hodne prakticka vec je start ++,spousteni veci pres sudo,google,pocasi-kdyz vite jak :-),proste temer vse co gadget umoznuje ale chybi tomu wow efekt tak asi to moc lidi neoceni...
Doufam ze genialni clipboard manager neobsahuje drag and resize-jo byl to frk :-) obsahuje - ostatni co ma obsahuje rekneme jiny genialni nastroj akorat ten jiny nastroj se menuje powershell.A de ho mit i v jinem systemu.

jeste jednou a cesky, prosim? :|
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Junior

Odeslat příspěvekod Noclaf 1. 12. 2007 01:19

start++ je takova sikovna feature, ktera ti napr kdyz do Start-Spusti zadas "g forum zive" otevre browser a v nem stranku s googlem a vyhledanymi slovy forum a zive. Nebo "w neco" vyhleda neco na wikipedii. A jde si tam snadno editovat vlastni prikazy.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 12. 2007 07:59

start ++ umi treba sudo Total Commander a jedes jako admin v Totalu,umi spoustet muziku-play Led Zeppelin a jedes,prohlizet obrazky,muzes si napsat svy veci gadgety jsou neprakticka debilita s odpustenim cilena na milovniky omalovatek.
Jestli je futura o ktery maji lidi s Vistou rikat ze je super je to toto.LNo jen skoda ze to nanapsal MS :-)Launchy v xP je podobny ale ale ne tak vymakany s pluginama se blizi.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 5. 12. 2007 11:01

neoyoz píše:nevite proc se mi nezobrazuji korektne miniaplikace :( viz obr. Obrázek

Mám úplně stejný problém ve verzi x64 home premium.
Nikdo neporadí co s tím?
Správně zobrazené jsou pouze gadgets obsažené přímo v systému. Jakákoliv externí stažená z webu je zobrazená špatně.

Dík.
tombas
Junior

Odeslat příspěvekod Endli 5. 12. 2007 11:53

Celkem pěkný výběr je tady,ale je tam nutné se zaregistrovat,aby šlo stahovat.:wink: http://thehobbylounge.com/forum/index.p ... 34a2e11aa&
Endli
Junior

Další stránka