Mizí mi dokumenty z Wordu 2007

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod I.Indigo 14. 12. 2007 10:41

Mám na disku uložen nějaký dokument...otevřu ho..změním uložím...a poté za pár dnů když ho potřebuju otevřít se mi stává, že je prázdný...má nulovou velikost a nic v něm není. Není to pokaždé ale stává se to. Neví co s tím? Windows Vista Bussines a Office 2007 Small Bussines
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 14. 12. 2007 10:53

Ten súbor ktorý hľadáš a mal by mať väčšiu ako nulovú hodnotu asi bude uložený niekde inde. Daj ho vyhľadať na disku *.doc (alebo *.docx). Asi ich nájdeš v priečinku C:\Documents and Settings\MENO\Local Settings\Temp\notes
Naposledy upravil Ansam dne 14. 12. 2007 11:06, celkově upraveno 2
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 14. 12. 2007 10:55

Co udělat ale, aby se mi to ukládalo tak jak potřebuju a aby se netvořila tahle kopie..ještě nevím, jestli to tak teda je ale hned jak přijdu do práce tak to zjistím.
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 14. 12. 2007 10:59

Word - Možnosti programu Word - Uložiť - Ukladanie dokumentov a tu si nastaviť priečinok kam ich ukladať a aj priečinok automatického obnovenia. Tie súbory asi nájdeš v priečinku C:\Documents and Settings\MENO\Local Settings\Temp\notes
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 14. 12. 2007 11:02

Díky zkusím to snad to pomůže. :D
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod I.Indigo 14. 12. 2007 12:39

Tak soubory se mi nepodařilo nikde bohužel najít....:-(
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 14. 12. 2007 13:15

I.Indigo píše:Tak soubory se mi nepodařilo nikde bohužel najít....:-(-/quote]

Tie súbory v priečinku :\Documents and Settings\MENO\Local Settings\Temp\notes majú automatický nastavený atribút "skrytý", takže ich nenájdeš, pokiaľ si v systéme Windows nenastavíš "Zobrazovať skryté súbory a zložky".
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod I.Indigo 15. 12. 2007 11:26

Takže dokumenty mizí pořád...:-(
I.Indigo
Junior

Odeslat příspěvekod I.Indigo 15. 12. 2007 14:04

Jinak abych to více popsal...jedná se o kancelář...6 PC propojených vzájemně přes router..z toho 3 PC WIFI a 3 přes LAN..k routeru je připojen externí disk na kterém jsou přístupné dokumenty a na který se ukládá. U PC připojených k routeru a disku přes WIFI se data od uživatelů neztrácí...tedy alespoň jsem to nezaznamenal...u ostatních přes LAN se to stává...Budu vděčný za každou pomoc.
I.Indigo
Junior