nahrada za nero do vist

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tiberi 24. 1. 2008 20:27

mam nyni nove visty a chtel bych neco sikovneho free je nejaka nahrada za nero a spolupracovala s dvd shrinkem ?
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 24. 1. 2008 20:44

třena CHBurnerXp je celkem fajn. nevím proč by nějaký vypalovací program neměl spolupracovat se shrinkem, to spolu přece nijak nesouvisí...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tiberi 24. 1. 2008 20:46

no ja myslim ze souvisi -po zgrabovani filmu shrink automaticky nakopne nero na vypalovani.
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 24. 1. 2008 22:39

Nicméně po kompresi filmu si ten soubor můžeš normálně uložit na disk a pak vypálit jakýmkoliv programem...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vlasta W. 25. 1. 2008 05:17

Náhradou za Nero je novější Nero ;-)
V tomto vesmíru jsou problémy, na něž neexistují odpovědi.
Pohyb rukou, pohyb rtů, z jeho slov příval myšlenek a z jeho očí šleh žáru!
Redaktor Computeru a Živě.cz
Vlasta W.
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod tiberi 25. 1. 2008 06:57

sirius dik zkusit muzu.
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod petopalec 27. 1. 2008 09:28

alcohol 120%
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 27. 1. 2008 09:43

[quote="Vlasta W."]Náhradou za Nero je novější Nero ;-)[/quote]

no na moj vkus ta 8 nie je zrovna to najlepsie vinko. mozno som konzervativny no je to akesi dost neprehladne. viem je to len sila zvyku no preco menit zauzivane a ten CD Burner plugin do TCmd super vec. mozem len doporucit :)

to petopalec ak ma dakto Vista tak ten Alcohol nie je prave najstastnejsie riesenie. aspon mne to doteraz vzdy naburalo system a bol lepsie to dat prec :wink:
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas123 27. 1. 2008 12:04

Nevím, jestli s DVD Shrinkem spolupracuje, ale já používám freeware - DeepBurner. Má pár mega a umí docela dost.
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 1. 2008 12:09

BurnAware Free Edition a na dvd-video starý dobrý DVD Shrink 3.2.
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petopalec 29. 1. 2008 08:16

to rg_wariorr 120-tku používam pod vistou uplne do pohody.chová sa korektne a to som za tých pár dní vypálil asi desiatku cd aj dvd
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 29. 1. 2008 09:40

to petopalec
to je ok no nie vsade mne a viacerim to sposobilo BSOD :wink: mozno ze SP1 tomu napomoze no neskusam to co mi uz neslo nezatracujem to no ani nepouzivam mam nero 7 spokojnost a na image pouzivam Deamon a ten najnovsi sa pekne vydaril a co je super je lokalizovany. :D
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod sgy 5. 2. 2008 13:22

dvdsrink používá část nera pro vypalování, nicméně možnost uložení souborů z dvd a následné vypálení jiným softem, třeba zmiňovaný CDBurner XP, taky není špatná volba

ale lepší: přestaňte stahovat ilegálně nera z netu a zajděte si koupit, byť třeba o něco osekanou starší verzi Nero Essentials 7.0 OEM za 95Kč třeba z alfacomp.cz :lol: na vypalování to postačí a když to blbne, stačí aktualizovat a hotové a nekoukat na hlášky typu, že jste měli pirátskou verzi a že se program zablokuje :D
... já jsem to nezničil, já jsem to jenom špatně spravil... :)
sgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JRD 12. 5. 2009 09:00

Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Perience 24. 5. 2009 21:51

sgy píše:dvdsrink používá část nera pro vypalování, nicméně možnost uložení souborů z dvd a následné vypálení jiným softem, třeba zmiňovaný CDBurner XP, taky není špatná volba

ale lepší: přestaňte stahovat ilegálně nera z netu a zajděte si koupit, byť třeba o něco osekanou starší verzi Nero Essentials 7.0 OEM za 95Kč třeba z alfacomp.cz :lol: na vypalování to postačí a když to blbne, stačí aktualizovat a hotové a nekoukat na hlášky typu, že jste měli pirátskou verzi a že se program zablokuje :D

Nic vo zlom, ale Nero 7 pod Vistou aj ide ??? Pokial viem, musi sa instalovat min v.8 a vyssie
MB: ASUS P5K-E Wifi AP, CPU: Intel Core 2 Quad 6600 2,4 GHz /OC-3,13 GHz/, RAM: 4 GB DDR2 Kingston 1066 Mhz (5-5-5-15), VGA: Gainward GeForce 9800 GT, 512 MB, HDD: > 1 TB (syst. HDD -74GB,10.000 rpm)
X-Perience
Junior

Další stránka