Windows Vista Service Pack 1

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod niio 21. 3. 2008 20:02

prosim nejaky link na Vista ultimate SP1 x64 czech. ani na microsofte to nemozem najst :(
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 21. 3. 2008 20:12

Na to si musíš ještě chvíli počkat :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bass 21. 3. 2008 20:21

MilanR. nazdar kde presne vo viste sa vypína aero? na karte vykon, vdaka
Asus Rampage II Extreme
6GB KINGSTON HX@1925 Mhz
Core i7 920@4,2GHz-NoctuaNH-U12P
Sapphire HD 5850 1GB@900/1250
Asus Xonar D2
2x320WDC WD3202ABYS-RAID0
Logitech Z-2300
CORSAIR TX650W
Thermaltake Armor
HP-LP 2475w 24LCD Wide
X-25m(34nm)SSD 80GB intel
bass
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 21. 3. 2008 21:23

niio píše:prosim nejaky link na Vista ultimate SP1 x64 czech. ani na microsofte to nemozem najst :(

Link na SP1 pro všechny verze - http://www.aktualizace.com - FTP ;)
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VHT-1 21. 3. 2008 22:33

Mám dotaz při instalaci SP1 mi při druhem restartu vše zamrzne na černé obrazovce s šipkou myši a dal se nic neděje netuším proč . Konfigurace Fujitsu Siemens, Amilo LA1703 Win Vista home premium 32 bit.
VHT-1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nyny 21. 3. 2008 22:51

Raziel-CZ píše:
niio píše:prosim nejaky link na Vista ultimate SP1 x64 czech. ani na microsofte to nemozem najst :(

Link na SP1 pro všechny verze - http://www.aktualizace.com - FTP ;)>/quote]

a to na http://www.aktualizace.com je FINAL, nebo jen RTM? Uz sem stahnul asi pet verzi a vzdy to byla bud RC, nebo RTM verze. Mate to nekdo nainstalovany?
Nyny
Junior

Odeslat příspěvekod jan.buksa 21. 3. 2008 23:05

tak tento asi nebude final myslim na 64bit...protoze sem ho zkousel a uplne mi rozdrbal soft v kterym delam takze sem pryc pockam az se mi objevi v windows update..
C2D 6400 2,1GHz (2,6) + Noctua u12f, 4GB DDR2 RAM corsair 800MHz, ASUS P5B deluxe, BFG 8800GTS 512MB, 500GB Hitachi SATA2 + 320GB SATA2 seagate, zdroj Nexus NX 8050, DVD-RW + NEC 20" 20WGX2 Pro
jan.buksa
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 3. 2008 23:06

jan.buksa píše:tak tento asi nebude final myslim na 64bit...protoze sem ho zkousel a uplne mi rozdrbal soft v kterym delam takze sem pryc pockam az se mi objevi v windows update..

Stahovat SP1 z jiného webu než z Microsoftu je velice nerozumné. Člověk NIKDY neví, co v tom opravdu je...
Radek.Hulan
Junior

Odeslat příspěvekod Nyny 21. 3. 2008 23:17

Radek.Hulan píše:
jan.buksa píše:tak tento asi nebude final myslim na 64bit...protoze sem ho zkousel a uplne mi rozdrbal soft v kterym delam takze sem pryc pockam az se mi objevi v windows update..

Stahovat SP1 z jiného webu než z Microsoftu je velice nerozumné. Člověk NIKDY neví, co v tom opravdu je... /quote]

To mas sice pravdu, ale na webu MS je obcas problem najit pozadovanou vec. Mimochodem SP1 CZ pro Win Vista 32bit je i na MS serveru tady: http://www.download.windowsupdate.com/m ... cdd874.cab jenze ten cab neumim nainstalovat.
Nyny
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 3. 2008 00:55

RTM = final (RTM = Ready To Manufacture).. Jde o finální verzi, jaká bude použita na DVD. Kdo má zájem ať stahuje a kdo ne, nestahuje. Jak jednoduché :-D
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nyny 22. 3. 2008 02:14

Tak mi to nakonec nedalo a stahnul sem to, ale po spusteni a odsouhlaseni EULA mi to hodi hlasku:

Během instalace aktualizace Service Pack došlo k vnitřní chybě 0x800B0100

Nevíte pls někdo co je to zachybu?
Nyny
Junior

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 22. 3. 2008 06:42

"jan.buksa"tak tento asi nebude final myslim na 64bit...protoze sem ho zkousel a uplne mi rozdrbal soft v kterym delam takze sem pryc pockam az se mi objevi v windows update.

"Radek.Hulan" Stahovat SP1 z jiného webu než z Microsoftu je velice nerozumné. Člověk NIKDY neví, co v tom opravdu je..u/quote]

tak tu s Panom Hulanom plne suhlasim :wink:
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 3. 2008 09:26

Mě se také na HP instalace nepovedla, ale to proto, že je mám dost ořezané přes vLite. Na své Ultimate jsem to nainstaloval bez problémů (ty jsem ale jen testoval, pak jsem si vrátil spolehlivé XP samozřejmě - nevyvolávat fw, píši co jsem udělal já, nikoliv žádné doporučení). Kromě toho také s R.H. souhlasím s tím, že člověk nikdy neví co stahuje. Je to stejné jako s případem domovské stránky programu a třeba Slunečnice.cz, Sosej.cz, Stahuj.cz, apod.. Tam také nevíme co stahujeme ;)
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 22. 3. 2008 10:05

Radek.Hulan píše:Stahovat SP1 z jiného webu než z Microsoftu je velice nerozumné. Člověk NIKDY neví, co v tom opravdu je... /quote]

To je pravda, ale ked MS nesluzi zakaznikom, tak si zakaznici musia posluzit sami.
Ja som si zistil SHA-1 image s SP1 a potom som si ho stiahol cez bittorent. :)
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 22. 3. 2008 10:20

To je pravda, ale ked MS nesluzi zakaznikom, tak si zakaznici musia posluzit sami.
Ja som si zistil SHA-1 image s SP1 a potom som si ho stiahol cez bittorent. :)

tak s tymto nesuhlasim. je to na polemiku preto to berte ako moj nazor pretoze pretriasat to tu nema vyznam. chapem , ze sa kazdy ten svoj system snazi stabilizovat no za kazdu cenu sa ponahlat nema vyznam. aj tu plati stare a dobre "trpezlivost....." :wink:
RB_Wariorr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka