Windows neustále mění nastavení zobrazení složky

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pavouk 13. 8. 2008 13:26

Zdravim, mam mensi problem... Win Vista mi totiz stale meni nastaveni zobrazeni slozky. Naprikld ve slozce s hudbu si nastavim zobrazeni ikon do seznamu, ale po nejake chvili mi system zobrazeni opet prepne do miniatur (nepomuze ani zmeneni vlastniho nastaveni slozky na "vsechny soubory", visty si ho samy prepnou do "ikony hudby"). Dale napriklad ve slozce, kde mam zastupce na vsechny nainstalovany programy si zvolim zobrazeni strednich ikon, ale system mi jej neustale meni na velke ikony, pripadne na podrobnosti... V dalsich slozkach si system neni schopen zapamatovat, jakym zpusobem chci jednotlive polozky ve slozce radit a meni si to podle sebe... Je mozne tuto zhovadilost nejak vypnout, abych si mohl zobrazeni a serazeni slozek nastavovat sam? Predem diky za rady a tipy :)
Pavouk
Junior

Odeslat příspěvekod Ukomir 13. 8. 2008 14:25

Skus si vyčistiť windows.Môj počítač/C:-vlastnosti-vyčistenie disku+použiť program ako Ccleaner+defragmentovať.
Ukomir
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 13. 8. 2008 15:10

Aj ja mám taký istý problém, neviem, čo s tým.
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod adam555 13. 8. 2008 15:47

To mně taky dělá :(
C2D E8200 2.66 @ 3.75 Ghz | 6GB DRR2 Mixed @ 937 Mhz CL5 | MB GB EP35-DS3R v2.1 | AMD HD5850 @ OC | Patriot Pyro 60 GB | 3 TB total | Corsair HX520 | 22'' LCD HP w2207h
adam555
Junior

Odeslat příspěvekod Raptor 14. 8. 2008 08:00

Ukomir >
To je ale hloupa rada u tohoto problemu :-)

Pavouk >
Ve Vistach funguje zobrazovani slozek zalozene na Templates. Da se to zobrazit ve vlastnostech slozky, jaky Template je pouzity. Cili pokud se zmeni jen zobrazeni ikonek, sirky atd, je to docasne, ale nezmeni se template, cili pri dalsim zobrazeni je to zpet. Takze aby si to system pamatoval, staci proste upravit dany template a je to. Pak si na jakekoliv slozce muzes nastavit dany template a tim to ridit.
Raptor
Junior

Odeslat příspěvekod Pavouk 14. 8. 2008 14:51

No pokud jsem to dobre pochopil, tak mas na mysli sablony (ikony hudby, vsechny polozky, obrazky a videa, dokumenty.....) ve "vlastnim nastaveni", ale ani to mi bohuzel nepomohlo, nebot Visty jsou tak drze, ze si dokonce samy meni zvolenou sablonu...
Pavouk
Junior

Odeslat příspěvekod Martincca 14. 8. 2008 15:53

Zde je řešení jak to odstranit - http://www.vistax64.com/tutorials/70819 ... tings.html

Ahoj ;-)
Martincca
Junior

Odeslat příspěvekod Pavouk 14. 8. 2008 16:12

Je toho kopec, vecer nebo zejtra se tim prolouskam a vyzkousim to, vypada to ale, ze to bude fungovat, diky moc ;)
Pavouk
Junior