Zrýchlenie Visty

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sony125 15. 10. 2008 16:34

Zdá sa mi,že ide nejako pomaly a chcel by som zrýchliť celý PC.Preinštaloval som ho asi tak pred piatimi mesiacmi.
Stiahol som si CCleaner a Windows Doctor.Aké programy používate na zrýchlenie počítača?
V tom CCleaner keď kliknem na Spustiť CCleaner tak sa ma to opýta či chcem pokračovať,že sa natrvalo odstránia súbory zo systému.M8m dať pokračovať?Nevymaže sa niečo z Windowsou? :)
Sony125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ukomir 15. 10. 2008 16:54

Ccleaner by mal byť v základnej inštalácii Windowsu :-)) -vymazáva aj kôš,natrvalo.Nič sa tým nepokazí.Tých programov je kopec.Okrem Ccleaneru používam napr. Advanced WindowsCare,SBMAV disc cleaner,Clean My Registry.Dobrý je aj WinnTools net,ale ten je platený(20dní trial).Treba občas aj defragmentovať-AusLogicDisc defrag.Aj Napr.c/vlastnosti/vyčistenie disku,je dobré občas použiť.Aj vymazanie bodov obnovy okrem posledného uvolný kopec miesta na disku.
Ukomir
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 10. 2008 17:17

já bych byl opatrnej, aby spousta používaných "urychlovacích" programů negenerovala takový množství "znečištění systému", který vede k přesnýmu opaku...

jedinej způsob, jak "zrychlit PC", je návštěva dodavatele hardwarových komponent, popřípadě vyladění těch stávajících...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod wizpal 15. 10. 2008 20:16

ano, skutečně nejlepší způsob je používat na každé čistění koše externí program, rádoby lepší než standartní nástroje ve Windows.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod Majtan.l 16. 10. 2008 20:07

Používám tuneup sice je placenej ale je celkem dobrej vista se mi zdá celkové taková pomalejší ale stačí.......
Majtan.l
Junior