Náhrada za Windows Media Center

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Fox50 13. 2. 2010 22:15

Našel jsem toto:
http://thegreenbutton.com/forums/t/58902.aspx

Sice umím změnit mapování tlačítek DO, ale zatím se mi nepodařilo přinutit DO ovládat WMC.

Soft co se stará o zasílán příkazů hledá s definičním souboru nějaký řetězec který je spřažen s názvem spuštěného souboru bohužel neznám tento řetězec pro MCE. :(

Update:
Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem mapování nandal to sekce [default] nevýhoda je že se příkazy posílají bez ohledu na aktivní aplikaci, výhoda je že to funguje :D.

Ovládám WMC ovladačem od své TV karty Pinacle PCTV 200e.

Hodně pomohlo tohle :
ftp://ftp.pctvsystems.com/TV/documentation/Remote/Remote-TVCenterPro.zip

p.s.: Testuju na Win7.
Naposledy upravil Fox50 dne 14. 2. 2010 03:53, celkově upraveno 3
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 2. 2010 23:29

Cheetah007 píše:Win Media center co mam v Vista Ultimate x64 je vyborny,jsem s nim maximalne spokojeny a po nainstalovani aktualizace MediaCenterTVPack2008-KB953272-x64 ktere buh vi proc nedal MS volne ke stazeni zobrazuje korektne i cesky TV program a info z EPG pri sledovani DVB-T.

Vyborny je trochu silne slovo. Ma slusnou podporu TV karet a sympaticke nahravani ovsem specialne ve Vistach ma masivni mnozstvi chyb z nichz jen mensina je opravena. V sedmickach je situace ponekud lepsi, ovsem ovladani se spise zhorsilo, nove funkcnosti jsou nepouzitelne (zalozka Movies) a stale ma sve musky vcetne jedne obrovske prasarny smejdu z Microsoftu za kterou by je meli povesit za koule do pruvanu.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2011 06:26

zdravim,

mne na wmc rozciluje format souboru ve kterym nahrava z tv a to wtv.

tento format neumi prehrat mobil a jeho vestaven prehravac ani tv ani sitovy prehravac. je potreba je konvertovat. nasel jsem na prevod nekolik programu ale zadny nefunguje tak jak ma..

neznate nekdo neco co komunikuje s tunerem, dalkovym ovladacem a nahrava do avi nebo mp4?
anonymni

Odeslat příspěvekod rogosak 8. 1. 2012 15:15

Celkem dlouhé povídání, ale v angličtině je zde:
http://thelinuxcauldron.wordpress.com/2 ... for-linux/
Compaq CQ62, HP Pavilion a650i.uk, G1, Blackberry Curve 8310, Samsung Galaxy SII/I9100, G1
rogosak
Junior

Odeslat příspěvekod fred 8. 1. 2012 15:44

thonyk píše:zdravim,

mne na wmc rozciluje format souboru ve kterym nahrava z tv a to wtv.

tento format neumi prehrat mobil a jeho vestaven prehravac ani tv ani sitovy prehravac. je potreba je konvertovat. nasel jsem na prevod nekolik programu ale zadny nefunguje tak jak ma..

neznate nekdo neco co komunikuje s tunerem, dalkovym ovladacem a nahrava do avi nebo mp4?

Format wtv umi prevest samotne Windows na dvr-ms, se kterym uz umi pracovat vetsina konvertoru ;-) Staci kliknout pravym tlacitkem mysi...
LG G4
fred
Junior

Předchozí stránka