minimalni pozadavky na Vistu

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Blates 18. 1. 2006 21:17

myslite ze by na mem celeronu 1,1GHz 512RAM grafika nVidia GeForce 2 az 32MB slapal mam nejakej patch co prej zmeni XP na Vistu ale neodhodlal sem se ho este nainstalovat tak poradte diky
Blates
Junior

Odeslat příspěvekod drak 18. 1. 2006 21:21

Asi bych v tvém případě takovými věcmi nesnižoval výkon, kterej určitě ani tak není světovej - s touhle sestavou bych XP přepnul do klasického nastavení, jinak nevím, jestli ti to pojede, musíš zkusit, ale já bych do toho nešel - měl jsem podobnou sestavu (výkonem)a jel jsem na zmíněné klasické nastavení.
drak
Junior

Odeslat příspěvekod Czulibrk 18. 1. 2006 21:22

nevidim duvod proc ne ... samozrejme to nebude Vista, ani ti to nevymeni shell, bude to nejspis jen graficke tema nebo tak neco. no a kdyz ti to pujde pomalu, tak to odinstalujes, ne ? No problem

Drak ma pravdu - moc si nevymyslej a radsi povypinej, co se da (mam duron 1300 - vim o cem mluvim :)))

Jestli bys chtel i pres to nejakou tu paradu, doporucuju
http://www.astonshell.com - nejen, ze to zmeni grafiku, ale nahradi to cely explorer (myslim shell, ne pruzkumnik). Rychle, konfigurovatelne, krasne ... nebo bb2lean, ale s tim nemam exp.

Zatial, Cz
Czulibrk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sislik 18. 1. 2006 21:29

patch co zmeni XP na Vistu vubec neodpovida tak, jak Vista vypada nebo se chova (mluvim za par programku, ktery jsem zkousel)

a ted k samotny Viste ... pokud ji orezes o efektry a graficky picicovinky a pridal dalsich 0,5GB RAM, tak si myslim, ze bude spalat celkem v pohode
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P3k_ 18. 1. 2006 21:56

Bricopack Vista Inspirat se jmenuje ten werk, co prekope wxp. Je to docela pekny, ale do poctivy visty to ma samozrejme daleko.
P3k_
Junior

Odeslat příspěvekod Honny 18. 1. 2006 22:01

a proč to chceš? buď rád že ti tam jedou xpčka.
x_X
Honny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Blates 18. 1. 2006 22:23

tak ten muj celeron jede v pohode disk mam celej zapraskanej a strasne moc programu co bezi nepretrzite a kdybych naky smazal tak bych tu Vistu aji mozna zkusil ale diky za tipy
Blates
Junior