stazeni Vista Win z webu microsoft.com

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pe 10. 3. 2006 09:42

je mozne stahnout Window Vista Beta ze stranek microsoft.com?mam nejakou tu jejich registraci kterou jsem prosel pri stahovani Visual Express...

//adams: upraven název threadu.
Pe
Junior

Odeslat příspěvekod Pe 10. 3. 2006 10:02

nikdo nevi...?
Pe
Junior

Odeslat příspěvekod prophet 10. 3. 2006 10:04

Iba ak by si bol registrovany uzivatel Microsoft Connect alebo plateny uzivatel MSDN, co asi nie si ;-) verejna betaverzia (ak vobec bude) je planovana v lete..
prophet
Junior

Odeslat příspěvekod inteltejas 10. 3. 2006 10:09

windows vista je bezne k sztazeni z torrentu,ale nedoporucuju,nema to skoro zadny ovladace a podpora od vyrobcu hardwaru je opravdu mizerna.

pockej si az vyjdou...........
inteltejas
Junior

Odeslat příspěvekod Pe 10. 3. 2006 10:16

aha takze hlavni problem je teda v ovladacich...a jinak podarilo se vam to nekomu rozbehat? stoji to za vyzkouseni?
Pe
Junior

Odeslat příspěvekod prophet 10. 3. 2006 10:27

Z torrentu sa to stiahnut da, ak neratam problemy s aktivaciou do 14 dni (a crack typu antiwpa ma problemy s februarovym CTP).. na beznu pracu to este nie je, sam mam 64bit verziu nainstalovanu na AMD X2 4200 a 2 GB RAM / chipset radeon xpress 3200, hlavne tie graficke serepeticky su pomale.. napr. na nforce4 sa mi to nepodarilo ani nainstalovat..
Drivery su problem, cokolvek menej standardne nefunguje (hlavne zvukove karty, skenery atd.), niekedy sa da pouzit winxp driver, ale to je vacsinou recept na BSOD ;-)
prophet
Junior

Odeslat příspěvekod kaytee 10. 3. 2006 10:28

testoval jsem jak Beta 1, tak ted i Beta 2, ale musim rict, ze na moji koniguraci jsem zadny problemy s ovladacema nemel..vsechno jelo v pohode..ale jinak se jedna o system vyrazne pomalejsi nez jsou XP nebo 2000 a to i pres uplne cistou novou instalaci..navic jsou tam porad chyby a neustale vyskakujici okna o povoleni/zakazani kdejaky sluzby, kterou chces pustit jsou otravny..
kaytee
Junior

Odeslat příspěvekod prophet 10. 3. 2006 10:50

Pomale to je, ved to je plne debugovacieho neoptimalizovaneho kodu, beta 2 (februar CTP) je prva kompletna verzia z hladiska features, teraz sa bude ladit vykon a odstranovat chyby ;-)
prophet
Junior