iPod Touch

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod iggi 9. 9. 2007 14:51

tak to teda by mohol... celkom zaujimava otazka....
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 10. 9. 2007 22:00

No tak to jste mě moc nepotěšili, ale tak nějak sem to čekal :P Ještě mě napadlo, že známý je někde do půlky října v USA, takže by mi ho mohl koupit tam, ale Bůh ví, jak by to pak bylo se zárukou atd..Navíc je to takové kupování zajíce v pytli, nejdřív bych si to chtěl určitě někde ošahat atd...

Jinak cena co tady hodil iggi je taky celkem zajímavá..

Ještě pár otázek na touch:

nové nano má v sobě i 3 hry + možnost zakoupení dalších na iTunes, budou nějaké hry i v touch?

iTunes u nás není dostupný, takže o tuhle funkci asi budeme ochuzeni..

Lze kontakty synchronizovat s nějakým softwarem v PC?

Cover flow - když si budu chtít naházet do tohodle Ipodu své mp3 - budu muset najít na webu obrázky jednotlivých alb a hodit je tam společně s hudbou? Nebo toto taky funguje pouze, když si hudbu zakoupíte na iTunes?

Bude možné poslouchat hudbu na pozadí a přitom třeba serfovat na netu?

Nastavení wifi - bude touch obsahovat nějaké profily? Protože pokud budu chtít přistupovat z např. třech různých sítí, abych vždy nemusel nastovat vše znovu..

Hollowback píše:tam mam slevu 5% . a 2. zaruka se hodi vzdy

Nějaký druh studentské slevy, nebo jsi věrný zákazník? :D
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hollowback 12. 9. 2007 10:33

2 Tučňák: jj studentská sleva :)

tak primo u apple v CR bude novy iPod Touch stat :
iPod touch 8GB, 9330 Kč s DPH
iPod touch 16GB, 12 360 Kč s DPH

takze po sleve bude u apple stat 16GB verze kolem 11700Kc...a na pixmania.cz 10 875Kc+245Kc(postovne) takze konecna cena bude 11 120Kc ...takze pixmania vede :) ...
Athlon 64 X2 3600+, Gigabyte MA78GM-S2H, 2 GB AData DDR2 800MHz, 120GB Seagate 7200rpm, 250GB IBM Fedora 7
For Those About To Rock
WE SALUTE YOU!!!
Hollowback
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 12. 9. 2007 14:20

Tak studenstskou slevu bych mohl uplatnit taky :D Ale jak vidím nebylo by třeba..

Jinak jestli budeš mít touch hned jak přijde na trh tak jestli by si mohl odpovědět na moje otázky (výše)..nebo klidně i někdo další..

a určitě i nějaká recenze by se hodila :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hollowback 12. 9. 2007 14:39

no jestli prodam muj stary iPod, tak koupim touch hned jak prijde na cesky trh (u pixmanie maji uvedene datum 28.9.2007...ale z apple mi psali ze az koncem rijna) ...
jinak na nektere tvoje otazky snad budu moci odpovedet hned :)

u iPodu video to je takto:
- hry:
u iPodu 5G jsou, jsou i u novych iPodu (clasic), jsou u iPhone, takze na 99,9% budou i u iPodu Touch (ale podle me to budou jako u predchozi generace jenom takove ty klasicke: solitaire, bricks, music quiz a jeste tam je parachute) ale mozna budou i jinaci...u iPhone jsem videl aspon solitaire

- kontakty:
nezkousel jsem :)
EDIT: tak uz jsem se dival a v iTunes je synchonizovat s Windows Address Book a asi i s Outlookem

- Cover flow:
myslim, ze misto obrazku alba se ti zobrazi nejaky zakladni obrazek kdyz nebudes mit obrazek alba nahrany

- hudba na pozadi:
funguje to tak u iPhone, takze u iPodu asi taky :)

- wifi:
nevim :)
Athlon 64 X2 3600+, Gigabyte MA78GM-S2H, 2 GB AData DDR2 800MHz, 120GB Seagate 7200rpm, 250GB IBM Fedora 7
For Those About To Rock
WE SALUTE YOU!!!
Hollowback
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 9. 2007 15:56

iggi píše:tak co vravite na ten iPod touch ?
Mna by len zaujimalo ci sa tam da spustit cez nejakeho klienta aj icq :-) Ak ano hned ked sa bude dat ho idem kupovat.

http://www.apple.com/uk/ipodtouch/

dik


ICQ klient tam imho skoro určitě nebude, vždyť ICQ se ve světě skoro nepoužívá... To spíš MSN, AOL, Yahoo, GTalk/Jabber.
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 12. 9. 2007 18:12

2 Hollowback: Prozatím díky :!:

Jinak tady jsem vyčetl, že bude možné dohrávání dalších aplikací...:shock: Ale nějak se mi tomu nechce věřit..Dokonce ho tam označují jako PDA
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hollowback 13. 9. 2007 10:54

tak iPod je objednany :). ..celkova cena vcetne postovneho a DPH je 11 119Kc. Takze by mel byt za cca. 18 dni doma :)
Athlon 64 X2 3600+, Gigabyte MA78GM-S2H, 2 GB AData DDR2 800MHz, 120GB Seagate 7200rpm, 250GB IBM Fedora 7
For Those About To Rock
WE SALUTE YOU!!!
Hollowback
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danzas 31. 10. 2007 14:09

Ahoj,

kdo muze, tak nakupujte iPody v japonsku, je ted extremne vyhodny kurz jenu a tatka tam koupil Touch 16GB za cca 250€...
Jinak je to fakt skvela masinka, cover flow je paradni a ten displej...mlask:-)
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod watterman 3. 11. 2007 07:41

Tak abych to uvedl na pravou miru, tak do ipodu touch se da doinstalovat hoodne novych aplikaci, staci provest jailbreak, pote si tam muzete nainstalovat Flick IM, ktery podporuje aji protokoly ICQ ;-) Ja se prave rozhoduji jestli koupit ipod touch nebo rovnou iphone
watterman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 10. 11. 2007 11:38

watterman: Opravdu? A co znamena ten jailbreak? Jde potom naistalovat i nějaká třeba kancelářská aplikace nebo tak něco? Prostě jestli jde ten přístroj poté využít jako takové PDA..

Hollowback Tak co už ti dorazil? Jestli ano, tak jak jsi prozatím spokojený? :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod watterman 13. 11. 2007 15:02

@Tučňák jo do iPod touchu se daji doinstalovat aplikace co ma iPhone... Vice o jailbreaku najdes zde: http://www.mujipod.cz/art/mipod/clanek1336110487.html Ovsem je to nelegalni!! Ale tohle nejspise nikoho netrapi, v pripade ze vam iPod touch bude blbnout po jailbreaku, nebo ho budete muset z nakeho duvodu reklamovat, staci jit do iTunes, a pres nej nahrat do touchu novy firmware, potom u apple nic nepoznaji ;-)
AMD Sempron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO; OS: Windows XP
iPhone 16GB Pwned - working really good
watterman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hollowback 29. 11. 2007 23:14

to tucnak:
jj uz dorazil :)...sorry ze pisu tak pozde.
Displej je naprosto dokonaly :)...po odblokovani (jednoduse zadas do safari adresu jailbreakme.com a kliknes na jeden odkaz) muzes nainstalovat celkem dost veci. Nektere aplikace ale muzou zpusobovat padani iPodu ...ale ty muzes v klidu odinstalovat ;)....Jinak ovlada se taky vyborne, staci jemny dotyk a reaguje. Musim ale rict, ze u iPodu 5G byl click-wheel lepsi. Mohl jsem prepinat pisnicky kdyz jsem mel iPod v kapse atd. ted je to prakticky nemozne :)..jenom nekdy se mi to povede... Po dvou tydnech jsem koupil ochranou folii (predni i zadni), predni strana je naprosto bez skrabnuti, ale zadni se poskrabe celkem snadno (s folii uz ne :) ). Dost me celkem zklamalo, ze uz nemuzu nahravat zadne data jinak, nez pres iTunes. iPod 5G jsem pouzival i jako prenosny disk :) ted to je nemozne, jedine se tam po odblokovani daji nahravat soubory pres Wifi, a to neni zrovna to prave orechove :)
Takze....zmizelo celkem dost veci, ktere jsem vyuzival u iPodu 5G. Ale zase nejake jsou navic, youtube, safari, celkem velky vyber z "aplikaci tretich stran".

Kdyby jste meli nejake dotazy, sem s nima :)
Athlon 64 X2 3600+, Gigabyte MA78GM-S2H, 2 GB AData DDR2 800MHz, 120GB Seagate 7200rpm, 250GB IBM Fedora 7
For Those About To Rock
WE SALUTE YOU!!!
Hollowback
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 30. 11. 2007 00:15

A jak je to s kopirovanim medii na iPod ?
(specialny soft nato je?)
JozefV
Junior

Odeslat příspěvekod watterman 30. 11. 2007 07:02

Hollowback psal ze to jde jedine s iTunes, tak nejspise to tak bude... Mozna naleznes jine softy nevim nevim, ale vetsinou s prichodem noveho firmware nebudou fungovat, mysklim ze nenitakovy problm doinstalovat si itunes ;-)
AMD Sempron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO; OS: Windows XP
iPhone 16GB Pwned - working really good
watterman
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků