Přehrávání Bluray filmů

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hexxisek 26. 12. 2011 07:12

Ahoj, mám takovej problém a jelikož už si sám nevím rady tak to zkusím tu. Mám zkopírované bluray disky na hdd (složky ANY,BDMW,CERTIFICATE,...) vše by bylo funkční vpořádku až na jednu celkem zásadní chybu. Po spustění to běží ale v různých pohybech to dělá takové...čáry..doslova čáry. Vyzkoušel jsem VLC, Movist, ... a dalších x a nikde mi to nijak nepomohlo, problém mi to dělá i u rodičů na laptopu kde je Win7, avšak tam sem to vyřešil přehrávačem Power DVD, kde je to absolutně bez chyby...teď už jen zbývá vyřešit to pro Mac, proto budu rád když mi tu postnete nějaké programy pro přehrání bluray. :-) a prosím jen ověřené! nerad bych instaloval dalších x programu na nic ;-)

Přidávám obrázek s problémem: http://imageshack.us/photo/my-images/810/93131465.jpg/
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dnv 26. 12. 2011 08:23

návody,ako obísť ochranu proti kopírovaniu u blu-ray diskov hladaj inde,mac os natívne nepodporuje blu-ray,ovšem free alternatívy na mts/m2ts súbory pre mac os existujú...
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hexxisek 26. 12. 2011 08:35

tady podle mě o žádné prolamování ochrany nejde, jen se mi nechce kupovat externí usb mechanika. Proto hledám řešení touto cestou. Co se týče přehrání mts apod. asi jsi mě špatně pochopyl, nemám problém to přehrát, problém je v těch pruzích v obraze, který tam rozhodně být nemají. Hledám pouze přehrávač který si stím poradí a nebudou tam ty pruhy viz. moje zkušenost s Win7 a Power DVD.
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 26. 12. 2011 08:37

Deinterlacing.
skype

Odeslat příspěvekod dnv 1. 1. 2012 21:46

pochopil som to velmi správne,hovoril si o blu-ray naghratých na disku,blu-ray bez prelomenia ochrany nieje možné jednoducho skopírovať na disk v počítači a blu-ray formát je mts/m2ts,pokial sa jedná o iné typy súborov,nejedná sa o žiadny blu-ray
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hexxisek 2. 1. 2012 10:46

ano, jsou to ty formáty...a žádnýho prolamovýní ochrany jsem si tam nevšiml, na internetu je tucet programu a návodů ná zálohování(zkopírování pro svou potřebu) a nejsou to žádné pochybné stránky a nelegální software. Takže vtomhle nevídím že bych dělal něco v rozporu se zákonem, ale zpět k tématu. Jde mi o to že nemůžu najít vhodný software, který by disk přehral bez tamtý chybyvosti na obrázku. Řekl si že jsou free alternativy, máš nějaké vyzkoušené? Děkuji :-)
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 2. 1. 2012 19:35

normálně ve VLC, akorát v menu Video -> Odstranit prokládání -> Bob (případně v anglické verzi Video -> Deinterlace -> Bob )
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků