Problem se steamem na OS X

Mac OS a programy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 11. 2012 23:02

Mám už čtvrt roku problém se steamem na Macu a nemůžu ho vyřešit. Steam mi dovolí stáhnout OS X verzi Duke Nukem Forever. Super. Ale nejdeto nainstalovat. Objevuje se hláška - servery služby steam jsou příliš vytížené, zkuste to později... Už jsem samozřejmě zkusil reinstalovat steam, updatovat steam, reinstalovat hru - ale ona se mi teď ani nestáhne, objeví se tato hláška a když jsem ji měl nainstalovanou, tak mi to napsalo - ověřuje se integrita souboru...bla bla... a zase - servery jsou příliš vytížené... Nevíte co s tím ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 27. 11. 2012 23:58

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 11. 2012 10:12

Vyzkoušeno. Nefunguje :(
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Zwick 28. 11. 2012 10:45

Switch to pc.
Zwick
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 28. 11. 2012 13:24

Nepoužíváš náhodou na Macu nějaký antivirus? Pokud ano, zkoušel jsi ho během instalace hry dočasně odstavit?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 11. 2012 13:28

určitě zkoušel, protože všechno tohle se v odkazovaným postupu píše a reakce byla negativní...

já vím, že si to nečetl a když, tak jen letmo, takže z problému postupně vznikne ivanablém, ale to už je nad rámec našich sil...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 11. 2012 14:00

Četl, změnil jsem místo stahování z Česká republika na Germany, Berlin a nefunguje to...
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 11. 2012 16:21

to je varianta jedna, ještě jsou tam další dvě varianty a k tomu seznam konfliktního SW, plus obecný povídání o příčinách dané hlášky...

netvrdím, že ti něco z toho pomůže...

co by ti ale mohlo pomoci, je naládování znění dané hlášky (ideálně v nativní podobě) spolu s nějakými zaklínadly (jako je osx, duke nukem forever, problem) do kterýhokoliv search enginu...

ideálně přímo do vyhledávacího pole na steam fórech...

Servers too busy...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008