Office 2000 nebo OpenOffice?

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod frdrx 17. 7. 2007 11:42

existuje OpenOfiice aj lokalizáciach SK? popripade CZ??/quote]

Ano, samozejmě. V Ubuntu je to balíček `openoffice.org-l10n-sk', který je závislostí `language-support-sk'. Do Windows je to třeba asi dotáhnout a nainstalovat ručně, nevím.

quote]Pozn. Osobně mě mrzí, že PCSuite 4 od 602 nešlo dál svou vlastní cestou a tupě začali používat OOo. Ty jejich "přídavky" mě moc netáhnou. /quote]

Tohle mě taky mrzí. Když už se jim nevyplatilo pokračovat ve vlastním projektu, mohli aspoň investovat do Abiwordu s Gnumericem a třeba Mergeantem na databáze a Evolution jako PIM (o portaci Koffice na Windows tou dobou asi nikdo nepřemýšlel). Kdyby je vyšperkovali, bylo by to myslím mnohem atraktivnější než to co nabízí dneska. BTW, kde jsou zdrojáky na jejich starý balík? Proč nejsou pod GPL? Sem s nima!
Promise her anything, but give her Debian.
frdrx
Junior

Odeslat příspěvekod drnoha 17. 7. 2007 13:48

Pokud se nepletu, tak PC Suite byl uzavreny a komercni program, takze zadne GPL. :-D
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frdrx 17. 7. 2007 14:02

Pokud se nepletu, tak PC Suite byl uzavreny a komercni program, takze zadne GPL.

Já vím. Už ho ale přestali vyvíjet, tak by ho mohli uvolnit. Škoda kódu, co se válí bez užitku.
Promise her anything, but give her Debian.
frdrx
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 18. 7. 2007 00:26

602software se holt dal cestou databází a serverových aplikací. A protože nemám potřebu testovat 602SQL server a vystačím si s WAMP (Apache, PHP, MySQL + driver MySQL), tak za českou báječnou příručku a možná pár šablon navíc u 602Office 2.2 prostě 1998 Kč nedám.
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod rotor 9. 8. 2007 09:08

drnoha píše:Trochu jiny priklad, MS Word ma v sobe mimo jine nastroj Kresleni. S necim podobnym jako je na obrazku nize si bohuzel OOo stale neporadi.

Včera se mi dostal do ruky *.doc, plný tabulek a obrázků. Někdo tam naflákal tak velké obrázky že se při přechodu na druhou stránku zbořil. V OOo dokument otevřít šel. Stačilo ty obrázky vyházet a kolegyně mohly pracovat dál i ve wordu. :-)
rotor
Kolemjdoucí

Předchozí stránka