Word vždy nahoře...

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jari 9. 8. 2007 17:59

Nevíte,prosím, co zatrhnout v nastavení MS Office 2003, aby bylo okno Wordu vždy nahoře? Tzn. když kliknu na jiné okno,aby Word nespadl na lištu. Díky...
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod jari 9. 8. 2007 19:55

A nevědí a nevědí....... :-)
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 9. 8. 2007 20:10

mno tak prvne si ujasnit co vlastne chces..
Chces aby bylo
1) OKNO VZDY NAHORE (tudiz nad vsemi ostatnimi okny - i aktivnim oknem) nebo
2) okno se ti "samo od sebe" shazuje do listy? (coz se mi zda jako blbost ;) ) a chces aby se neminimalizovalo?
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jari 9. 8. 2007 20:12

OKNO VZDY NAHORE (tudiz nad vsemi ostatnimi okny - i aktivnim oknem) -)
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 8. 2007 20:15

Zkus PowerMenu.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jari 9. 8. 2007 20:40

V nástroje - možnosti jsem to nenašel
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 8. 2007 20:51

Doufám, že následující obrázek je dosti výmluvný. :wink:

Obrázek
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jari 10. 8. 2007 11:06

to reaktor: Instalačku Power menu jsem si stáhnul, avšak při dvojkliku na ni, je neaktivní. Ale podle tvého obrázku mi připadá,že je to nějaký plugin pouze do poznámkového bloku (txt. dokument), ne do MS Office 2003.Určitě mi jde o " ALWAYS ON TOP " jak je to vidět z tvého obrázku (tohle se dá zatrhnout třeba i ve Winampu) No, myslel jsem, že něco takového bude snadná záležitost v podobě zatržítka v nastavení. Asi jsem se mýlil. A když to neví půl národa...... :-) Pěkný víkend
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod flukas 10. 8. 2007 11:40

Teď jsem to zkusil (PowerMenu) a funguje bezvadně. Po dvojkliku se sice nic nestane ale do menu se přidají položky. Funguje u všech programů.
flukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jari 10. 8. 2007 11:46

to flukas: Tak to jsem asi natvrdlý. Do jakého menu se to automaticky přidá ve Wordu? Soubor -nástroje nebo..... Dík
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod jari 10. 8. 2007 11:49

Stáhlo mi tyto 3 soubory: PowerMenu.exe - PowerMenuHook.dll - readme.htm
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 10. 8. 2007 12:14

OK. lenže si nedokončil inštaláciu.
Spusť PowerMenu.exe, a do lišty vpravo dole sa ti dostane ikonka s čiernou šípkou. Klikni na ňu pravým tlačítkom myši a zadaj "About" - OK a dostaneš na stránku http://www.abstractpath.com/powermenu/, kde si možeš stiahnúť "abstrakt Path". Stiahni, nainštaluj a bude to fungovať. Mne to funguje a stiahol som si to zrovna teraz.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jari 10. 8. 2007 12:43

to Ansam: Hezky jsi to popsal. Stáhnul jsem z té stránky Installer: PowerMenuSetup_1_5_1.exe 109kB, naistaloval,restartoval. Pak Power menu spustím z nabídky Start - programy. Na lištu se mi dostane ikonka se šipkou. Pak otevřu např. poznámkový blok, ale žádné rozšíření tam nevidím. Buďto pořád dělám něco špatně, nebo mám problém v PC..... :-)
Hezký den...
jari
Junior

Odeslat příspěvekod oldbrowser 10. 8. 2007 13:10

Po nainstalování programu Power Menu a je-li v oznamovací oblasti jeho ikona stačí kliknout pravou myší na titulkový řádek okna kterékoli spuštěné aplikace a v roletové nabídce se navíc objeví tyto možnosti:
- nastavení Priority - výchozí je Normal
- nastavení Transparency [Průhlednost] - výchozí je 0% (Opaque) [Neprůhledné]
- Always On Top [Vždy navrchu] - kliknutím se tato položka zaškrtne a okno je vždy nad ostatními; dalším kliknutím je zaškrtnutí zrušeno
- Minimize To Tray [Minimalizovat do tray] - kliknutím na tuto položku je okno minimalizováno do tray. V tray liště se objeví ikona dané aplikace či dokumentu. Tato činnost je jednorázová, tzn., že pro další minimalizaci do tray je nutné opětovně kliknout na tuto položku.
Všechny tyto možnosti jsou po zavření programu zrušeny.
oldbrowser
Junior

Odeslat příspěvekod Leszek 10. 8. 2007 13:13

Nevim, jestli to tak delas, ale to menu by melo vyskocit po kliknuti praveho tlacitka mysi na listu programu (tam kde je napr. napsano Dokument1 - Microsoft Word)...

EDIT - oldbrowser me predbehl :)
Leszek
Junior

Další stránka