Kalendář v MS Outlook 2007 + web kalendář

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cospi 4. 1. 2008 17:31

Zdravím, existuje nějaký způsob jak synchronizovat kalendář v Microsoft Outlook 2007 na dvou počítačích? Konkrétně v práci a doma?

A úplně největší bomba by byla, kdyby existovala nějaká webová aplikace, která by se uměla synchronizovat právě s Outlookem a umožňovala by zadávat takové položky do kalendáře, které by byli přístupné buď všem, nebo jenom mě, nebo přihlášeným kamarádům, vybrané skupině,… s tím že by byla veřejná třeba jen část. Mohl bych nadefinovat, že veřejně poskytnu pouze informaci o tom, že nějaký datum prostě nemám čas, ale přihlášeným už bude k dispozici i informace o tom, že se jedná o nějakou schůzku třeba se zákazníkem.

Jestli něco takového není, tak si to budu muset naprogramovat, protože mi to přijde jako super věc, která by se určitě hodila nejenom mně.
cospi
Junior

Odeslat příspěvekod cospi 11. 1. 2008 14:34

cospi
Junior

Odeslat příspěvekod cospi 11. 1. 2008 16:42

no tak to pěkne synchronizuje, akorát tím že je to napsaný v podělaný Jave, tak to žere až 90MB z RAM :evil:
cospi
Junior

Odeslat příspěvekod *Sonny* 23. 6. 2008 20:27

Používam OfficeCalendar...

http://www.officecalendar.com/
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior

Odeslat příspěvekod iamandreas 23. 6. 2008 22:21

A co takovej Google Calendar?
iamandreas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cospi 24. 6. 2008 08:27

No to by ty lidi co se na to budou moct dívat museli bejt na Google zaregistrovaný. a Google mě pěkně točí. Pořád má všechno beta a je to takový nedodělaný. Teď jsem přešel na hotmail.com a je to paráda. Má obdobu IMAP (MAPI) a to se s Googlem a synchronizací s MSO nedá vůbec srovnat.
cospi
Junior

Odeslat příspěvekod iamandreas 26. 6. 2008 18:21

Beta je u Googlu chápáno jednak jako marketingový tahák, a jednak jako software, který je neustále ve vývoji a s "finální verzí" se jakoby nepočítá. To, že je beta, naopak nijak neslevuje na jeho funkčnosti.

Jak hotmail, tak google mají svá negativa a pozitiva. Ale tady se řeší kalendář a zacházíme do OT.
iamandreas
Kolemjdoucí