outlook 2007 a hotmail

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod macabe 5. 6. 2009 10:11

čau chtel jsem se zeptat jak nastavit hotmail aby to stahovalo poštu přes pop
http://wizaard.spaces.live.com/Blog/cns ... 1284.entry
tady jsem se dočel že to jde zkoušel jsem se připojit ale nejak mě to pořád nešlo neporadil by někdo jak se připojit? nebo i nějakým jiným zpusobem connector bych videl až jako poslední možnost diky
martin
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod chlapcisko 5. 6. 2009 10:28

Connectora sa netreba báť. Synchronizácia mailov pomocou Connectora je podľa mňa na podstatne použiteľnej úrovni ako sťahovanie mailov cez POP3.
chlapcisko
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 6. 6. 2009 08:49

a nejede nekdo pres POP ?
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 15. 7. 2009 10:50

jedu pres outlook connector ale mam problem s odeslanou poštou proč se mi tam vždy napíše moje jméno (martin) a neukáže se mi tam mailová adresa komu jsem poslal mail diky
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior