Licence Office 2010 pro Mateřskou školku

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod N!nja 2. 2. 2013 19:47

Dobrý den,

prosím o radu někoho zkušenějšího s licencemi Office. Známá po mě chce dodat software Office 2010 do Mateřské školky. Potřebuji poradit, jakou licenci jim tam mám pořídit. Je to oficiální MŠ.
Pokud je to možné, prosím i o případný link a radu, zda lze pořídit i např. multilicence pro více PC.
Předem díky.
I´ll be back !!!
N!nja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 2. 2. 2013 21:42

ohledně multilicencí hýr:
viewtopic.php?style=2&f=958&t=1154998
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 2. 2013 21:46

N!nja píše:Dobrý den,

prosím o radu někoho zkušenějšího s licencemi Office. Známá po mě chce dodat software Office 2010 do Mateřské školky. Potřebuji poradit, jakou licenci jim tam mám pořídit. Je to oficiální MŠ.
Pokud je to možné, prosím i o případný link a radu, zda lze pořídit i např. multilicence pro více PC.
Předem díky.


Ako materska skola by mali mat narok na nejake zlavy, skusit napisat na microsoft.
anonymni

Odeslat příspěvekod MiK 2. 2. 2013 22:44

Lze koupit buď jednu licenci EDU, nebo multilicenci EDU v minimálním počtu 5ks. Školské zařízení musí být v seznamu škol MŠMT. Rozdíl v ceně verze Standard a Pro je zcela minimální.
Umím to dodat.
MiK
Junior

Odeslat příspěvekod frdrx 2. 2. 2013 22:58

Kupovat licence na MS Office do mateřské školy je podle mě naprostý nesmysl. LibreOffice udělá minimálně stejně dobrou službu. Tvrdit, že má MS Office nějaký přínos pro administraci mateřinky je absurdní.
Promise her anything, but give her Debian.
frdrx
Junior

Odeslat příspěvekod George2005 3. 2. 2013 02:43

N!nja píše:Dobrý den,

prosím o radu někoho zkušenějšího s licencemi Office. Známá po mě chce dodat software Office 2010 do Mateřské školky. Potřebuji poradit, jakou licenci jim tam mám pořídit. Je to oficiální MŠ.
Pokud je to možné, prosím i o případný link a radu, zda lze pořídit i např. multilicence pro více PC.
Předem díky.

Jednoznačně licence v rámci Select Plus pro vzdělávání, který se vztahuje i na mateřské školy, pokud jsou ovšem zapsány v rejstříku škol (viz http://www.zive.cz/clanky/legalni-software-skoro-zadarmo-academic-edition/sc-3-a-167046/default.aspx), kde je cena o 80 % nižší oproti komerčním verzím (např. MS Office Profesional Plus za cca 2000,- Kč s DPH). Nutno se obrátit na prodejce, který je oprávněn dodávat licence pro vzdělávání (např. Daquas nebo AutoCont).
Nesnáším nesmysly jako jsou lesklé displeje, počítače typu tablet a pak především facebook, jakožto i ostatní společenské sítě, které kdekdo chybně překládá jako sociální ...

Blog: http://dlazdic.blog.zive.cz/
George2005
Junior

Odeslat příspěvekod matelko 2 3. 2. 2013 11:03

Jen jestli by opravdu nestačili Libre a za ušetřený peníze koupit dětem hračky nebo je vzít na výlet. :-)
matelko 2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dali007 3. 2. 2013 11:32

Staci Select plus verze 2013 standard, ta stoji cca 1550,- Muze vzit i jeden kus.
dali007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N!nja 3. 2. 2013 13:29

Zkoušel jsem je "převychovat" na OpenOffice apod, ale znáte to, starší lidé, znají jen origo Office, neustále nějaké problémy s rozhozenými tabulkami, nevím kde je támhle to a tohle atd. Trvají na tom, že chtějí origo Office, tak nic nenadělám. Děkuji za rady, nevím ovšem, zda MŠ mají stejný status jako statní školy, tedy zda se na ně nějaká levnější licence bude vztahovat. Ale mám již kontakt přes SZ, tak se to pokusím rozseknout a dám se pak vědět.
I´ll be back !!!
N!nja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George2005 3. 2. 2013 16:31

N!nja píše:Zkoušel jsem je "převychovat" na OpenOffice apod, ale znáte to, starší lidé, znají jen origo Office, neustále nějaké problémy s rozhozenými tabulkami, nevím kde je támhle to a tohle atd. Trvají na tom, že chtějí origo Office, tak nic nenadělám. Děkuji za rady, nevím ovšem, zda MŠ mají stejný status jako statní školy, tedy zda se na ně nějaká levnější licence bude vztahovat. Ale mám již kontakt přes SZ, tak se to pokusím rozseknout a dám se pak vědět.

Však už jsem psal výše (včetně linku), že pokud je MŠ v rejstříku škol, tak se na ni Smlouva Select Plus pro vzdělávání (tj. s nejlepšími možnými cenami) vztahuje!
Nesnáším nesmysly jako jsou lesklé displeje, počítače typu tablet a pak především facebook, jakožto i ostatní společenské sítě, které kdekdo chybně překládá jako sociální ...

Blog: http://dlazdic.blog.zive.cz/
George2005
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 3. 2. 2013 21:13

OT/flame -> smetiště.
Dále, prosím, nepokračujte v diskuzi stylem vzájemného napadání.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků