Office 365 pro domácnost, změna na pro jednotlivce

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fatman 21. 5. 2015 18:42

Ahoj, hledám to už půl dne a na MS linku se nedá dovolat, tak zkusím radu zde:
Mám předplatné Office 365 pro domácnost a už nevyužiju ty licence navíc. Zaboha nemůžu přijít na to, jak převést licenci na "pro jednotlivce", aníž bych musel zrušit licenci jednu a znovu pořídit jinou - nakonec i to bych přežil, leč jde mi o to, abych nemusel znovu nahrávat soubory na Onedrive.
Děkuji za nakopnutí správným směrem.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod MySam 21. 5. 2015 19:21

Můžeš to převést na jednotlivce ale jen zakoupením další licence.
Stačí když aktivuješ verzi pro jednotlivce na měsíc a poté zrušíš prodlužování.

Tím že to převedeš se ti ale neprodlouží licence o ty nevyužité... Bude stejné datum konce jako máš nyní.
Prodloužíš ho jen tím co zakoupíš ale ztratíš tím pádem možnost instalovat až na 5PC.

Lze to prodloužit i zadáním kódu produkt key... např. když zakoupíš roční verzi pro jednotlivce a zadáš jí na setup.office.com tak se převede a prodlouží.

Výhodnější je když máš pro jednotlivce a převedeš jí na domácnost např zakoupením měsíční verze pro domácnost. Tím se licence rozšíří na 5 PC a stojí to cca 250 Kč.

To co píšeš ty se nevyplatí. Doporučuji nechat licenci doběhnout. Před skončením převést na jednotlivce.
A neboj se co si na ONEDRIVE nahrál tak ti nikdy nesmažou, pokud to nesmažeš ty. Jen v tu dobu ti nepůjde nahrávat nové soubory ale stávající tam budou stále.

CITACE FAQ
Co se stane se soubory uloženými ve službě OneDrive, když mi vyprší předplatné?
Pokud předplatné zrušíte nebo jeho platnost vyprší, budete moci nadále zobrazovat a stahovat všechny své soubory po přihlášení do OneDrivu pomocí účtu Microsoft, který jste použili ke zřízení předplatného Office 365. Přijdete však o dodatečný úložný prostor. Pokud tedy obsah vašeho účtu OneDrive přesahuje 15 GB, které máte k dispozici v rámci úložného prostoru zdarma, bude nutné soubory uložit jinam nebo zakoupit další úložný prostor OneDrive.
MySam
Kolemjdoucí