Jak získat Office pro přeinstalovaný počítač

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod honza.skypala 2. 1. 2016 11:18

Mám takový hloupý dotaz. Před dvěma roky jsem koupil počítač Asus Transformer T100TA a společně s ním byl i Office 2013 pro domácnosti, trvalá licence (nikoliv Office 365). Office byl na počítači nainstalován ve zkušební verzi a pro jeho trvalou aktivaci bylo zapotřebí zadat 25-místný kód z kartičky (což jsem udělal, to vše fungovalo).

Po delším užívání si počítač vyžádal reinstalaci a tak jsem ho celý přemazal a přeinstaloval. Natvrdo jsem ho celý smazal, zrušil všechny partitiony a nainstaloval z čisté vody Win10. Opět funguje svižně, reinstalace výrazně pomohla.

Akorát bych ještě rád na ten počítač dostal ten Office 2013, když k němu byl legálně. Z balení počítače mám pořád i kartičku k tomu Officu a na ní aktivační klíč. Akorát nemám instalačku toho Officu, ta mi chybí (původně byl na noťasu rovnou nainstalovaný).

Googlil jsem a jediné, co jsem našel, že by snad Office měl jít nainstalovat z https://setup.office.com -- jenže když do té stránky opíšu ten aktivační kód z kartičky, tak mi napíše, že je neplatný. Možná je ta stránka určena jen pro Office 365, nikde to tam není napsané. V každém případě kód z kartičky to nebere.

Nevíte někdo, jak/kde sehnat instalaci zkušební verze Office 2013 pro domácnosti, abych ji na počítač nainstaloval a mohl ji aktivovat?
Honza
honza.skypala
Junior

Odeslat příspěvekod Wayne 2. 1. 2016 12:02

Vyzkoušel jsem můj kód k mému office 2013 a jde to normálně stáhnout. Opisuješ ho dobře?
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Junior

Odeslat příspěvekod honza.skypala 2. 1. 2016 12:51

Jo, je to tak. Asi budu potřebovat nové brýle, ty pidižvíci už mi dávají zabrat. Spletl jsem si B a 8. Při zadání správného kódu už to běží!
Honza
honza.skypala
Junior