offline synchronizace kontaktů Outlook <-> mobil

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ivo_m 30. 1. 2019 13:26

Dobrý den,
ani po několikahodinovém procházení různých fór se mi nepodařilo najít funkční řešení pro offline obousměrnou synchronizaci kontaktů mezi PC MS Outlook 365 a kontakty v mobilu Honor 9 (Android 8.0).

Vyzkoušel jsem řadu možností - některé vytvářejí duplicity, některé přepíší kontakt (v lepším případě mám možnost si nastavit, které zařízení má přednost), ale slučování jsem zatím nenašel. Také bych uvítal, pokud v jednom zařízení přepíšu např. mail, aby se mi v druhém nepřidal, ale také přepsal. Zároveň, jak pracuji v obou zařízeních, stavá se, že v jednom přidám adresu a v druhém brzy na to další telefonní číslo - Obě změny jsou platné a chtěl bych je tedy mít v obou.

Neznáte někdo skutečně funkční a spolehlivé řešení, abych nemusel mít své kontakty někde na internetu?

Děkuji Ivo
Naposledy upravil ivo_m dne 30. 1. 2019 20:46, celkově upraveno 1
ivo_m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doggg 30. 1. 2019 17:43

Krátká odpověď je neznám.

Nicméně mi přijde, že jsi vyzkoušel všechny technologicky možné postupy. Obecně obousměrná navíc offline synchronizace není moc jednoznačná úloha a tak má i nejednoznačné výstupy (bud se na tvrdo přepisuje, určuje priorita, nebo se jak u blbych ptá). Řešením se ukázalo být cloud přes který se to hrne...
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod ivo_m 1. 2. 2019 15:25

Děkuji za odpověď, i když mi nepomohla. Nevadilo by mi, kdyby se jako u blbých ptala. První synchron by sice byl opruz, ale pak už by to šlo. Těch změn není tolik.
Ostatní data mi nevadí synchronizovat přes cloud, ale kontakty nepovažuji za SVÁ data. Jsou mých přátel a známých a nerad bych přispěl k tomu, že je nějaký hacker ukradne a prodá. To, že je mí přátelé a známí sami trousí po síti je jejich věc, ale já k tomu nechci přispívat. Proto offline.
ivo_m
Kolemjdoucí