neplatný Product Key Office 2010

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vgabrys 17. 10. 2020 21:35

Zdravím,

koupil jsem (v obchodě který vypadá seriózně) elektronickou licenci k Office 2010. Mám potíže s aktivací.

Na začátku instalace jsem vložil licenční klíč a instalace proběhla. Při spuštění Excelu požadoval aktivaci, ta se nepodařila, hláška neplatný Product Key (nové zadání klíče nepožadoval). V nápovědě je psáno že podpora pro aplikaci Excel 2010 skončila 13. října 2020.

Znamená to že produkt již není možné aktivovat?
vgabrys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 17. 10. 2020 23:56

Podpora je jedna věc a aktivace a používání programu druhá.

I po skončení podpory by mělo jít používat program.

Jinak nevím co chceš po nás?

Z největší pravděpodobností nemáš správnou licenci - řeš to s obchodem kde jsi ji zakoupil.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vgabrys 18. 10. 2020 08:34

Dík za odpověď od Petra Šobáně.
Odpověď na otázku: Dotaz jsem položil abych se dozvěděl názor uživatelů kteří s tím mají zkušenosti. Myslel jsem že k tomu to fórum slouží.
vgabrys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarešek 18. 10. 2020 11:04

Aktivuj přes telefon na Microsoftí linku. Operátor tě navede a dá nový kod, s tím pak aktivace proběhne. Taky jsem to takhle měl, přes net nešlo , přes telefon ano.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod vgabrys 18. 10. 2020 14:13

Dík za odpověď od Jareška.

Už to zdokonalili:
Po volbě aktivace přes telefon se v okně Průvodce aktivací dozvíš, že aktivace přes telefon již není podporována. Musíš jít na http://www.letactivate.com/cz. Budou chtít tvůj email a číslo objednávky. Pak vložíš ID instalace které je zobrazeno v okně Průvodce aktivací Krok 2 a bude vygenerováno potvrzovací ID, to vložíš viz Krok 3. Toť vše.
Dobré pořízení všem kteří tyto informace využijí.
vgabrys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 19. 10. 2020 00:19

Doména letactivate.com patří firmě RA Software s.r.o. (forscope.cz), která s MS nemá nic do činění, a používá ji i vyhodny-software.cz
V každém případě se jedná o druhotný prodej licencí.
Emil Pastelka
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků