Zoner Photo Studio 9 ve vylepšené verzi jen za 99 Kč

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Holčík 29. 6. 2007 12:53

V Computeru 13-14/07 (vychází 4. července) najdete na DVD plnou verzi Zoner Photo Studia 9 ve verzi Computer. To je upravená verze Xpress s některými funkcemi verze Professional.
Computer s DVD stojí jako obvykle 99 Kč, zdarma tak máte Photo Studio nebo časopis, podle toho, jak se rozhodnete :)
více informací najdete tady:
http://computer.zive.cz/?q=zoner-photo-studio-zdarma
Tomáš Holčík
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod digiking 29. 6. 2007 13:03

Ano, to uz jsem nekde cetl, jen by me zajimalo jake funkce presne bude oproti profi rade postradat.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod Josef Klima 29. 6. 2007 13:36

Jede i pod Vistama? Bez problemu?
Josef Klima
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 29. 6. 2007 15:00

Tomáš Holčík"uTo je upravená verze Xpress s některými funkcemi verze zb]Professional[/b].[/quote][quote="web Computeru píše:Vedle obvyklých možností ... v ní totiž najdete i celou řadu funkcí, které byly doposud doménou pouze dražší verze
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Holčík 29. 6. 2007 19:48

digiking píše:Ano, to uz jsem nekde cetl, jen by me zajimalo jake funkce presne bude oproti profi rade postradat.

ač jsme se moc snažili, tak z těch velkých funkcí tam není razítko a nastavování úrovní. to si Zoner nechal do profi verze.
Tomáš Holčík
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod Tomáš Holčík 29. 6. 2007 19:49

Wikan píše:
Tomáš Holčík"uTo je upravená verze Xpress s některými funkcemi verze zb]Professional[/b].
[quote="web Computeru píše:Vedle obvyklých možností ... v ní totiž najdete i celou řadu funkcí, které byly doposud doménou pouze dražší verze
Tomáš Holčík
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 6. 2007 20:03

Nešlo by to trochu upřesnit. Z výčtu funkcí, které máte na webu, jsem našel jedinou, která není ve verzi Home, ale je v Proffessional (jedná se o redukci šumu). Takže to z těch kusých informací vypadá spíše na ořezanou Home verzi.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod digiking 29. 6. 2007 20:32

[quote="Tomáš Holčík"uač jsme se moc snažili, tak z těch velkých funkcí tam není razítko a nastavování úrovní. to si Zoner nechal do profi verze.r/quote]

Tedy úplně nejpoužívanější nástroje... škoda.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod pajdami 9. 7. 2007 14:38

Mám ho nainstalovaný a razítko tam je.
pajdami
Kolemjdoucí