Program na vyrobu reklamneho letaku

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bardy1 30. 6. 2007 22:01

Zdravim. Chcem Vas poprosit o pomoc.

Zhanan velmi jednoduchy software na tvorbu jednoduchych reklamnych letakov velkosti A4. Staci, aby som tam dal nejaky ten obrazok tovaru, ku nemu dal neakciovu cenu (preskrtnutu) a samozrejme cenu akciovu.

Nepoznate nejaky soft, ktory je urceny prave na takeho ucely? Resp. ma taketo preddefinovane sablony ?

Za kazdu odpoved vopred dakujem.

PS: Mam malu vecierku a kazdy mesiac mam nejake akcie a rad by som ich takouto formou prezentoval u mna v predajni.
bardy1
Junior

Odeslat příspěvekod Alf001 30. 6. 2007 22:30

Ja osobne pouzivam napr. aj na letaky do prace MS Publisher, je priamo v Office a je to vyhoda. Samozrejme je vela programov, no mne na ten ucel hlavne pre jednoduchost velmi vyhovuje. A ma aj rozne sablony.
Alf001
Junior

Odeslat příspěvekod bardy1 30. 6. 2007 22:39

Alf001 píše:Ja osobne pouzivam napr. aj na letaky do prace MS Publisher, je priamo v Office a je to vyhoda. Samozrejme je vela programov, no mne na ten ucel hlavne pre jednoduchost velmi vyhovuje. A ma aj rozne sablony.

Diky za radu, ale bohuzial nemozem v MS Publisheri najst dobru sablonu na to, aby som vyrobil ten letak. Vies mi nejaku odporucit?
bardy1
Junior

Odeslat příspěvekod bardy1 1. 7. 2007 12:44

facility píše:http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=1031235#1031235

Vdaka za tip, dufam, ze pomoze
bardy1
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 1. 7. 2007 12:51

bardy1 píše:Diky za radu, ale bohuzial nemozem v MS Publisheri najst dobru sablonu na to, aby som vyrobil ten letak.

A co ti brání si takovou šablonu vlastnoručně vytvořit?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MiMpOPo 17. 7. 2007 19:15

MS publisher je na to dobry
MiMpOPo
Junior

Odeslat příspěvekod W2M4 19. 7. 2007 14:03

Nebo to umi InDesign ... normalne se v nom delaji noviny a podobne veci.
W2M4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 7. 2007 19:03

W2M4 píše:Nebo to umi InDesign ... normalne se v nom delaji noviny a podobne veci.

Přijde ti normální investovat bezmála 26000 Kč bez DPH do programu, jehož určením bude "tvorba jednoduchych reklamnych letakov"?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod warlord1 19. 7. 2007 23:09

Jestli ho W2M4 hodlá kupovat, že?

Myslím, že takové letáky se dají udělat prakticky v čemkoliv. Graficky je na tom práce nulová. Vyfotit, kopírovat do PC, v jakymkoliv free editoru(grafickým) ho hodit na stránku požadované velikosti, 2x vložit text(stará a nová cena), vytvořit křížek a jednodušše pomocí vrstvy ho přehodit přes starou cenu.

Osobně se mi dost líbil tento:
http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/t ... aintnet/?g[hledano]=paint.net&g[oz]=3.08
je malinký a spustit se zvládne snad i na digitálnim budíku

EDIT:
A samozřejmě není problém si výsledek uložit v tom paint.net formátu(nevím teď jakou má koncovku - delší dobu jsem ho nepoužil) a využívat to jako šablonu(pouze vyměnit obrázek zboží a přepsat ceny)
CPU: AMD x2 3800+EE BOX @2.3 GHz , MB: GB M55S-S3 rev 2.0, RAM: DDR2 800Mhz CL5 2x1GB A-DATA,GPU: Saphire HD3850 512MB, DVD-RAM Samsung SH183L SATA,HDD: Samsung 160GB SATA + 80GB Seagate PATA, BenQ FP91GX
warlord1
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 7. 2007 23:58

Taktéž tu nikdo ještě nezmínil OpenOffice.org Draw, jež je i pro firemní nasazení zdarma, a na takovýto typ úloh bez problémů použitelný.

Demonstrace možností programu, kterou jsem spíchnul během pěti minut. :wink:
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod facility 21. 7. 2007 14:52

"Ty" ...r34ktor ......

Demonstrace možností programu

"Soubor ODG"

No takto v com to ide otvorit :?:
facility
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 7. 2007 15:02

facility píše:"Soubor ODG"
No takto v com to ide otvorit :?:

No v čem asi, když je to demonstrace možností programu uvedeného v mém příspěvku (navíc i s odkazem). :wink:
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod facility 21. 7. 2007 15:16

ehm ...a neslo to cez "print,screen" a dat to tu ..
v nejakom podporovanom formate ...png,gif,atd... :idea:
PS:je to cisto technicka poznamka :)
facility
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 7. 2007 15:34

Šlo. Ovšem dle mého názoru je lepší demonstrovat vlastnosti určitého programu souborem publikovaným v jeho nativním formátu.

Navíc jsem myslel na autora toho threadu, který chtěl nějakou šablonu. Publikovaný soubor si může upravit, a použít dle libosti. To by s obrázkem nebylo možné. :wink:
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Další stránka