Zkušenosti se školeními?

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Petr_S 17. 1. 2010 18:43

Zdravím,

máte někdo zkušenost se skupinovými a individuálními školeními např. na Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, nebo i třeba MS Office atd., ať pozitivní či negativní?

Na webu se dá nejít kde co, ale dopředu se dá těžko poznat, kdo má lektory, kteří problematice opravdu rozumějí a umějí naučit, a kdo jen opičky, které jen přečtou nějakou příručku?
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2010 12:21

Obávám se, že bez osobního doporučení to nemáš šanci zjistit. Navíc rozdíly v cenách jsou i více než 10 násobné :). Já byl na školení na grafické programy, kde si firma účtovala za 140 hodin to, co jiné chtějí za 2 denní školení!
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider99 18. 1. 2010 12:31

www.gopas.cz - jsou fakt dobří, osobní zkušenost.
spider99
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 18. 1. 2010 13:50

Nejradeji mam 'samostudium' a pak az pripadnou konkretni pomoc/napovedu odbornika, ale ve firme se skoleni zucastnovat musim :-) a Gopas mohu tedy taky doporucit.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 20. 1. 2010 23:46

souhlas s malcolmX, např na photoshop je na internetu je dost i kompletních dabovaných videonávodů (něco takového mám doma i já, na 4CD :) ), kde se ukážou na praktických příkladech snad všechny základní úkony v PS, na pokročilé fígle se dostane uživatel až pozdějí sám tím, že postupně nabyde zkušeností a začne přemýšlet tak, jak je v daném programu třeba.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 23. 1. 2010 12:05

spider99 píše:http://www.gopas.cz - jsou fakt dobří, osobní zkušenost.


uff 1.CISCO za 54k bez DPH? To je běžná cena? Ve škole jsme to mohli dělat za desetinu částky, v některých případech i zadarmo.. velká škoda že jsem toho tenkrát nevyužil :(
Agramon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 1. 2010 12:19

Bohužel tohle je nemoc těhle školících firem, že si za to říkají úplně nesmyslné částky vzhledem k tomu že to školení je obvykle s 1 lektorem a v 15 lidech.

Já byl na školení od S&T. No, mohlo to být lepší, ale úplně nejhorší to taky nebylo. A hlavně ta cena byla úplně jinde. Schválně se mrknu, ale tuším to vycházelo asi na 70 Kč za hodinu (speciální nabídka pro úřad práce), běžně jsou si firmy schopny účtovat 300 - 400 Kč / hodinu (což při 15 lidech dělá 36 000 až 48 000 Kč za jeden osmihodinový den, a to mi přijde fakt jako úchylárna).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 23. 1. 2010 13:36

tjn, zvrácenost.. konkrétně o tom ciscu jsem nedávno uvažoval, že bych udělal alespoň ten první - certified Entry Networking Technician (CCENT), ale pokud se to má s cenami takhle, tak si to klidně odpustím..

zkouška se dá ale absolvovat i bez školení ne? Když se to budu učit z vlastních zdrojů... :hm teď ještě kolik stojí samotná zkouška, pokud to dobře chápu tak těch 64k je jen za školení, nebo ne?
Agramon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richardsonec 22. 3. 2017 11:07

Gopas znám. Ale je pravda, jak píše PatrikChrz, že je HC, že školení o 15 lidech stojí celkem ránu. Já jsem hledal školení na Photoshop. Na pár věcí jsem narazil, ale je to takové šul nul stejné. Pak už jenom zbývá najít nějakého individuála, který dělá školení. Jenže ten podle mě bude ve finále stát více peněz, než to hromadné a nebo bych se obával toho, jak to bude kvalitní.
richardsonec
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků