tvorba loga

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Hooogl 10. 2. 2006 16:21

prosím Vás jakým způsobem vložím do obrázku .png nebo jpeg. ozdobný text popřípadě celé logo,poraďte nejaký program,děkuji
Hooogl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JIV 10. 2. 2006 16:22

photoshop
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hooogl 10. 2. 2006 16:25

JIV píše:photoshop
jo ale hledám raději něco Free a v Gimpu si s tím nevím rady.
Hooogl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 10. 2. 2006 16:52

V cem si jako nevis rady v GIMPu? No a jestli to neumis udelat v GIMPu, tak bys to neumel udelat ani ve Photoshopu, takze jedine neco jeste jednodussiho, ale nic takoveho neznam, pouzivam Photoshop a GIMP a nepripada mi to nejak slozite. Mozna nekdo neco jednoducheho zna.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deluX 10. 2. 2006 18:13

Něco jenoduchýho udláš v malování.To bys měl zvládnout.
deluX
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 14. 2. 2006 09:08

Stiahni si CorelPHOTOPaint alebo Adobe Photoshop, vyuzi to ako trial verziu a potom odinstaluj...
Aj ja to tak v praci robim, ked mi sef zapoti, ze nieco chce a neda mi na to prislusne softwareove vybavenie...
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior

Odeslat příspěvekod jmills 14. 2. 2006 09:28

Skus PhotoFiltre, pre zaciatocnika je ako stvoreny(moj nazor), a je po cesky a free !!! http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/s ... otofiltre/
jmills
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manasus 14. 2. 2006 13:32

Kdysi jsem používal Pait Shop Pro. Nevím jak poslední verze, ale ty starší mi vždycky celkem dobře posloužily :wink: Jediná nevýhoda je že jde o verzi omezenou na 60 dní...
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvody...
manasus
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 2. 2006 13:48

Já na to používám Macromedia Flash 5 :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod 444WeTip 2. 1. 2008 10:27

Phtoshop je dobry... a da sa zohnat aj zadarmo len treba hladat
444WeTip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 2. 1. 2008 10:46

no v gimpu to není problem pokud máš jeden obrazek do ktereho chceš dát logo a jeden obrazek s logem tak ten obrazek s logem vložíš jako novou vrstvu a posuneš si to jak chceš a pak ty vrstvy jen sloučíš. Ja to dělam tak že otevřu oba obrazky ten text s logem dám označit vše (ctrl+a) a zkopíruji(ctrl+c) do schranky vezmu si obrazek do ktereho to chci vložit a vytvořím novou pruhlednou vrstvu a na ní to vložím (ctrl+v) myslím že se to jeví jako plovoucí takže si to posuneš jak chceš a dáš ve vrstvach ukotvit a pak ty dva obrazky sloučíš.

Možna že se to da udělat i nějak jinak ale ja to dělám takle. Ono to myslím jde rovnou otevřít jako novou vrstvu.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod VENCA_Ss 16. 2. 2008 23:42

rady jak dělat věci ve photoshopu a v dalších věcech najdeš tady ... http://tutorialszahubicku.ic.cz/ ;-)
:)
VENCA_Ss
Junior