aky najspolahlivejsi modem k 4G internetu od T-Comu?

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gembler 25. 6. 2007 16:52

kamarat si teraz vzal taktiez ako ja 4G internet od T-Comu Turbo 3 Plus a chce co najspolahlivejsi modem na pripojenie len 1 PC

chce spolahlivy, bezproblemovy plne funkcny bezporuchovy modem - skratka aby bolo s nim co najmenej starosti

net chce hlavne na stahovanie z P2P sieti a cez rozne programy DC++, LimeWire, Bearshare... jednoducho na tahanie music, video, programs od vsadial a kazdym moznym sposobom
(ja som cital ze ked ma modem integrovane rozne ochrany firewall atd je problem stahovat z roznych miest - napr. P2P... je mozne tento firewall vypnut alebo obist popripade je lepsie ked ho modem nema? alebo je najlepsi ten modem co ma firewall a rozne ine ochrany?)

to ci je modem na USB alebo LAN je mu jedno, ja som pocul ale ze ked je modem cez USB robi to problemy najidealnejsie je zevraj normalne cez klasicku sietovu kartu...

Wifi nechce je mu zbytocne potrebuje len modem s ktorym by vyuzil ten 4G na maximum - myslel tym na maximalnu moznu rychlost - v skratke aby ho ten modem neobmedzoval v rychlosti nebol pomalsi ako internet...
gembler
Junior

Odeslat příspěvekod d0ggie 31. 7. 2007 21:07

moc kecas a moc to prezivas...dray ek vigor , ten bez wifi bude bohate bohate stacit..
d0ggie
Junior

Odeslat příspěvekod YA 31. 7. 2007 21:17

LoL OMG... Aj ja mam neaky Vigor ci keru mariju to je... a fici mi už dva a pol roka... P2P,TORRENT NO PROBLEM :wink:
Myslim, ze bude uplne stacit.

BTW mam jeden na predaj... Glitel GT-318RI... DSL Ethernet Modem do 24Mb/s. novy, nepouzity. od T-Comu.
GIGABYTE 965P-DS4,SAPPHIRE X1950 PRO Ultimate, Intel C2D E6400,Logitech MX400,SAMSUNG 500GB+160GB SATA2,Kingston DDR2 2x 1GB 800MHz,TT Soprano,Microsoft Keyboard,TT Hardcano 13,Seasonic S12 500W,ZALMAN CNPS9700,Audigy2 Platinum EX,DVDRW LG,Samsung 226BW
YA
Junior

Odeslat příspěvekod bubak_johny 31. 7. 2007 21:38

Ja mam tiez Vigor 2700Voip ale nefunguje mi Limewire :cry:. Nezacal nahodou telekom blokovat gnutella protokol? Vsetky FW (sw aj hw) mam nastavene OK, dokonca som ich aj uplne odstavil a nic. Prosto Limewire sa nepripoji. Skusal som uz aj nastavit port-forwarding a nic.
Mam program 4G Turbo 2 od telekomu.
btw - ostatne veci ako Azureus a DC++ idu v pohode

Ma niekto podobny problem ale nejake riesenie? Diki
bubak_johny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimi2112 22. 8. 2007 12:35

Ja mám problém s tým, že sa mi nezobrazuje vyhľadávanie. Zobrazí sa len stĺpec nad tým, ktorý sa postupne sfarbuje do modra- nič iné. V čom môže byť chyba? Nastavenia sú asi dobré. Som pripojený cez DSL. Prosím o radu. Ďakujem :(
jimi2112
Kolemjdoucí