MSI RG60SE

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ordog 17. 9. 2007 19:57

Dobry den mam doma adsl internet ktery mam normalne pres modem ted jsem si koupil notebook a chtel jsem internet i v pocitaci i v notebooku pres wifi tak jsem si koupil Wifi router MSI RG60SE. Dal kabel ze zastrcky na pevny telefon do modemu od nej rovnej kabel do routeru kterej je zapojen ve wanu a z routeru pak zase rovnej kabel do kompa. No a at nastavuju na kompu router jak chci furt mi net nejede. Vse mi prijde ok i ledky sviti a blikaj jak maj jedine co mi prijde divne je ze na starem modemu bylo nasano ze jedu na protokol PPPoA a na novem routeru jde nastavit jen PPPoE a kdyz nastavim na starem modemu protokol PPPoE jako je jedina moznost nastaveni v tom routeru nejde mi net vubec ani tak jako mi jel driv bez routeru. Chci se zeptat zda to ma ty PPPo(AE) vliv na to ze mi to nejde nebo cim by to mohlo byt. Predem moc dekuji.
Ordog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod extremon 26. 9. 2007 20:29

zdravim. u znameho se snazim presne s timto modelem MSI RG60SE tento problem resit taky...

nema nekdo opravdu s timto zkusenost, aby jsme dostali napovedu jak na to? predem dik
extremon
Junior