Nejde připojit StraightCore 312

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Snail 8. 12. 2007 21:19

...sím, kde dělám chybu? Chci připojit nový StraightCore, abych ho nakonfigurovala, a přestože dělám vše podle návodu - ručně IP adresa 192.168.2.2, maska 255.255.255.0, tak mi ho potom nechce po zadání adresy 192.168.1.1 (dle návodu) najít. Kde dělám chybu?

Jinak mi net běhá dobře, mám ADSL router a tohle potřebuji připojit kvůli wifi.

Díky
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panko 8. 12. 2007 21:30

čau, oni mají totiž chybu už v návodu v té IP 192.168.2.2. Tam si musíš zadat IP 192.168.1.2 , abys pak router zadáním IP 192.168.1.1 našla. Ty předposlení čísla musejí býti stejné!
Panko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 8. 12. 2007 21:39

DÍKY, UŽ TO CHODÍ!!!

možná mi poradíš ještě dál, abych nad tím netrávila další hodinu :-) potřebuji ho zapojit na zesílení signáli wifi ze zyxelu - přes drát vedoucí ze zyxelu internet do 2.patra baráku, kde mi chybí signál wifi od zyxelu. Který režim mám na ba Straightcoru nastavit, aby to pouze začalo fungovat jako vysílač a veškeré nastavení (včetně šifrování ?) použilo ze zyxelu?

Díky moc, Snaila
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Kolemjdoucí