Obytné auto Wi-fi a připojení s HD

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ne-mo1 7. 7. 2015 01:00

Tak jsem z toho už maličko vedle. Snažím se dát do kupy následující kombinaci internetu v obytném autě. Mám satelit s přenosem dat po internetu, rádio s Wi-Fi a dalších ix zařízení, kterými se občas potřebuji dostat na internet, ale s definovaným přehledem. Dále mít připojený HD ( zatím jen USB... ) abych mohl mít kdykoliv příjem nejen svých písniček a filmů, ale i firemních dat. A to prosím s co nejmenším odběrem, aby to mohlo jet nejlépe trvale. Průšvih je připojení přes roaming v zahraničí. Asi budu kupovat simku viz: http://www.mobilmania.cz/clanky/tip-nej ... newsletter. Zatím jsem to řešil pomocí HD USB do Verbatim MediaShare Wireless - tim jsem se napojoval na HD, ale chybí mě možnost připojení z pc doma, abych jednoduše aktualizoval data bez trvalého přenášení HD. Vlastní připojení satelitu jsem zajistil přes TP-Link TL-WR702N, který jsem nastavil na mobil s přístupovým bodem. Ale je to silně složitý a nemá to šmrnc. Navíc jsem naposled vysledoval, že se Němci staví v hospodě s free Wi-Fi a po zjištění hesla si nasměrují anténu na obytce a připojí se na ni pokud parkují v dosahu. Docela to nemusí být marný. Prostě tohle nějak zkombinovat. Napadá mě využití tabletu Yoga s LTE, ale to řeší jen přístupový bod...Prosím o pošťouchnutí jak dál. Díky :oboze
Ne-mo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 7. 2015 09:38

Proč se ptáš 2x? Doporučuji tento thread zamknout.

viewtopic.php?f=920&t=1235915&p=10738050#p10738050
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 7. 2015 10:39

Vzhledem k duplicitě zamykám.
myšpulín
VIP uživatel