Asus RP-N12

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Hrochman 24. 9. 2015 18:40

Dobrý den, je možno tento repeater (http://access-pointy.heureka.cz/asus-rp-n12/#section) používat pouze jako router?? Popř. poletí to jak klasik router (rychlost atd.) Líbí se mi kompaktnost tohoto repeatru. Kdyžtak jaký doporučujete router do 800 Kč??

Díky, Adam
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 24. 9. 2015 19:09

Router z toho určitě neuděláš.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod Hrochman 24. 9. 2015 19:17

No, ve specifikaci je psané toto: RP-N12 nabízí ještě větší flexibilitu díky dvěma výhodným režimům. Můžete jej použít jako opakovač signálu, jako bezdrátový přístupový bod AP a nebo jako mediální most.
Je divný, že to nejde, když to tu píšou...
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 24. 9. 2015 19:30

Nějak nevím, kde v tom popisu vidíš router.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod McLoo 24. 9. 2015 19:57

rozhodne NIE

je mozne ho pouzit iba ako repeater, bridge alebo AP

//edit
...tiez nevidim, kde je napisane, ze sa da pouzit ako router alebo smerovac
Život je hudba a hudba život.
McLoo
Junior

Odeslat příspěvekod Hrochman 26. 9. 2015 12:14

Sorry, dost jsem si spletl AP a Router. Omlouvám se za blbou otázku :/

Adam
Hrochman
Junior